Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Pfuj! (Grrrr No.2)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pfuj! (Grrrr No.2)

 Post Reply Post Reply Page  <1 151617
Author
Message
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 12:43

ja, mam občutek, da je bilo tisto res pravo (hipi) potovanje in ovohavanje severnih krajev :)

aja, mislim da sem kanibalske komarje zamenjal s kolegom, ki je potoval po Finski


a v Trondheimu ste se ustavili? pa pri nekem kmetu (Švedska?) ste se ustavili na polju za prespati ali kako že? da ni težil ...


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2014 at 13:30
ja, sem pomislila, da si morda te komarje zamenjal z njegovim potovanjem po finski (nekje globoko v meni, mi je ta zgodba nekam znana :))) ... mislim, da smo se ustavili v trondheimu, k se je hotel it neki potapljat ... sem bla lih v oslu pa v trondheimu od večjih mest na norveškem, v obeh skupaj znjim, potem nikoli več ... sej tudi z njim smo bli več ali manj po nacionalnih parkih, v oslu pa trondheimu je mel pač lih dva opravka ... v oslu smo šli v muzej E-Muncha, pa narodno galerijo pa v botanični vrt enga spohat pol pa naprej ... ne, pri kmetu se nismo ustavili skupaj z njim ... mi smo sam tam pri trondheimsfjorden spali na travniku od enga kmeta, sam ga nismo nič vprašali, če lahko :D zjutraj je prišel s trahtorjem, sam zviz podret šotor pa bežat, še usrat se ni blo cajta LOL

una norveška s tadejem je bila najbolj poletna od vseh ... smo ful rjavi nazaj pršli ... potem nikoli več ni bilo tako zelo toplo ... pa kr neke tune z ananasom (konzerve) smo ubavli ... ma sej nismo vedeli, da je to ... škoda, da nimam nobenih slikc na računalniku ... takrat smo meli še une analogne fotoaparate ... bi ti z veseljem kakšni pripopala Smile

ufff, zihr se mu zdele kolca, k sva ga tko obdelala :D 
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2014 at 19:10
jebemti polcaje u pm... kwa k***c se jim je treba postavlat na konc naselja... pfffffffffffuj
u fakin treh mescih sem dobila fakin 6 pik... prasci smotani...
pa ne rečem, če bi blo to v naselju... NE, NA KONC NASELJA..........
.....
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2014 at 20:46
ja uni to smatrajo kot nabiranje... moj sosed gre tudi pobirat grozdje v vinograd in ne na avtocesto. Ravno tako oni smatrajo njihovo delo za dobro opravljeno, če naberejo čim več točk. In te se seveda naberejo čim bliže tabli konec naselja. Pri nas so tudi tako "elegantno-strateško" postavljeni. Skoraj 1/2km iz Ankarana je tabla konec naselja in tam se ti gnida postavi z radarjem in te čaka... nekoč sem tam že bežal pred njimi v zaščito budgeta točk! 
MacGyver je zakon!
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2014 at 21:04
ja ja sej vem de nek "morjo" zaslužt... :))
sam ke mi ni blo nč jasn ke sm pršla dam, pa kar pošta s policije, sam wtf?!... pa slikca mojga avta... jeeei

pa to 1 tedn pred dopustam, ke bi mi 125€ krvav prou pršlo.. :)


.....
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2014 at 18:57
Umrl je prejšnji teden Johnny Winter. Velika škoda. Ni bil še za tja, pa čeprav je na koncertu zgledal kar "zgaran". Meni osebno en večjih blueserjev!

 


MacGyver je zakon!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 13:42
:((( meni tudi... mela rada... mam she... in si zamerim, ker se nisem zbrcala pravochasno na noben njegov koncertich v blizhini... al sem zvedla prepozno al "v Zagreb se ne bom vozila, kje bom parkirala"... ipd. nechimrnosti... R.I.P.
obenem sem ta teden zhalovala za sterletom... nikoli si ne bi mislila, da bom... ker sem bila na njega vedno po tihem jezna... kako pristransko ali morda bolje recheno s svojim prevech poudarjenim stalishchem se je zadnje cajte loteval nashih tematik... ampak, ko sem prishla pred zharo in potem pod prisilo sester pila borovnichke za pokojnega... me je prestrelilo kako "moj" chlovek je to bil... jz sm ga kr "po metalsko" obravnavala... se rokovala s palcem v luft in podobne rechi... in vedno je bil nek shnopc vmes... dobrichina... in sem bezhala iz vezhice... da se ne bi prevech osramotila...
zdej se pa jezim, ker imam ful hud podaljshek za slushke, ampak je ta benedet kabel tako tezhek, da mi jih vleche iz uh... porkadush! 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2014 at 19:10
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

:((( meni tudi... mela rada... mam she... in si zamerim, ker se nisem zbrcala pravochasno na noben njegov koncertich v blizhini... al sem zvedla prepozno al "v Zagreb se ne bom vozila, kje bom parkirala"... ipd. nechimrnosti... R.I.P.


ja, jaz sm ful hvaležen očetu, mi je častil karto in me predlani peljal na njegov koncert v Trst. Sicer je bil že ful "utrujen", je ves čas sedel, ampak je bil vseeno kul!
MacGyver je zakon!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2014 at 11:23
joj, jadran je sel, al kaj?.. kako je lahko slo to mimo mene?.. kaj se mu je zgodilo? sva parkrat pohengala skup in kovala plane za en dok..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2014 at 13:36
mmm... lepo mitja... :))) vesh, da muj fotr ni tel it nikamr z mano... totalno mu zamjrm une pink floyde...
grafin... mi mamo tudi zhe njegov scenarij... ne vem kdo bo pa zdej rezhiser... samomor... pol pa rechi, da te ni vrglo s tira... mislm, zadnji chlovek pri katerem bi pomisnla na kaj takega...
ej, prerachunavam te bare (v katerih imam podano normalno vrednost zrachnega pritiska) in pascale (v katerih imam podano vrednost pritiska pri nas)... ma si nism prshla na jasno, che je res taku nizk prtisk al je moja glava zguslana zhe v totalne skrajnosti... :SSS 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2014 at 19:05
danes sm zvedu to novico (ki je menda že kar stara) o zabojnikih HUMANA


Me je presenetilo. Sicer, po eni strani dobra zadeva, ker odpira nova delovna mesta (nekdo to sortira in prodaja - menda po simboličnih cenah), po drugi strani me pa razžira sploh ime HUMANA in slogan from people to people, ki jasno nakazujeta na humanitarna dela (čeprav nikjer ne piše, da bojo oblačila šla komu v dar) in s tem zavaja ljudi. Tudi sami smo nesli dobre cunje in čevlje tja, pa dvomim, da bi danes stvar ponovil.
MacGyver je zakon!
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2014 at 19:59
Tudi js sem parx vrgel not...V Mariboru jih ni videt več...
Nomen est omen.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2014 at 19:59

Drugače so bili te zabojniki precej oblegani, cigani so notri vrgli otroka, ki je nato otovorjen z vrečkami prilezel ven ali jih je metal ven, odvisno od zasedenosti kontejnerja (videl par-x na lastne oči). Nato so po večini zamenjali "odpiralo", da je predeljeno in naj ne bi več lezli notri.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2014 at 10:39
Omg Sick
Nomen est omen.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2014 at 12:19
kwa to kwa to... nashi bupci na vojkovi so vrgli alkota v kontejner, ker se jim je to v tistem trenutku zdelo fino... alko pa majhen in hiter kot kafra... leta 1986... :DDDDDDDDD hahahaha

mnja, jz sm prshla potarnat, da mam zamashen nos in mi chelo utriple... katastrofa... za ponort... gzzzzzzzz... http://www.youtube.com/watch?v=iAFH2_3o-oo ... weeeweeeweee... ma ne dej, se hecam... FAJTOOOOOOOOOOOO!!! :))) grem v kuhnjo po servet... Star chauchibauchi
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2014 at 22:05
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2015 at 22:10
Sanktuary?! ma kaj ti ljudje so prav totalno brez idej in domišljije? 

"Sanctuary... kiro kul ime za band! Dejmo bit mi tudi... bomo pa dali K namesto C pa bo ane? " 

Pizda vam konjeva vam in vsem, ki si ne znate spomnit neki vsaj približno drugačnega Jezen
MacGyver je zakon!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2015 at 10:32
666xpfujj na slovenski zdravstveni sistem.. za koji kurac placujem dodatno zavarovanje, ce pol vse samoplacnisko opravim, ce pac hocem v nekem doglednem casu prit na vrsto..??!!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2015 at 11:06
Originally posted by grafin grafin wrote:

666xpfujj na slovenski zdravstveni sistem.. za koji kurac placujem dodatno zavarovanje, ce pol vse samoplacnisko opravim, ce pac hocem v nekem doglednem casu prit na vrsto..??!!
 
Prav ti je, še naprej voli svoje levake, preden karkoli odgovoriš, preštej koliko let časa so tvoji izvoljenci na oblasti!!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2015 at 11:15
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

preštej koliko let časa 

Was!?


Te sprache nas v Murgrljah niso učili.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jun.2015 at 09:49
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2015 at 18:11
poletje, najslabši letni čas !

sedim na stolu, ventilator laufa, poslušam svarti loghin in čakam mraz :) odkar sem kupla drug avto (leta 2005), sem vesela, da tega kar sem tela kupit, nisem mogla kupit brez klime ... ah ja, čez 10 let vse prav pride ... dobesedno Big smile
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2015 at 21:15
sej vem, da si muko izlila po tastaturah, ampak poletje ma svoje care.. edin vrocina jih zal nima, tut zame ne..
mal da nastejem, kje mi dogaja poletje, da temo zasmetim, hhh:
- kup zelisc, rosc se nabira poleti
- lahko namocis rito v soco, da se ohladis
- lahko sedis, lezis na golih tleh
- poletne noci so magic
- paradizniki so koncno njami
- in se marsikaj drugega tut
- lahko hodis nag in bos po stanovanju
- lahko gres v nocni kombinezi v trgovino
- lahko parkiras pred blokom
- zjutri ni zastojev v centru
- mas savno zastonj :>
- lahko se prtozujes, da si zjeban od vrocine, pa bo vsak steku
- mozak na off in dolg dopust, wihiii
- sefi so na dopustu :)








Edited by grafin - 09.Jul.2015 at 21:17
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2015 at 19:50
V BIG BANGU PRODAJAJO SMETI!

včeraj mi je crknu še en HI-FI po niti enem letu od nakupa! 

Letos mi je crknu še en LG star kaki dve al 3 leta, osebna tehtnica (1leto), cat telefon(eno leto), nikon fotoaparat (manj kot leto)...

Vse kupljeno v BIG fakin BANGU!

Zdaj moram met za compom slušalke v monitor priklopljene, da poslušam Pestilence...
MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2015 at 20:09
Kaj ni v garanciji HI-FI? Vsaj eno leto bi jo pa moral imeti al kako? Nesi nazaj pa ma da dajo nov kos,lopovi.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2015 at 20:31
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Kaj ni v garanciji HI-FI? Vsaj eno leto bi jo pa moral imeti al kako? Nesi nazaj pa ma da dajo nov kos,lopovi.


te stvari so vse imo vsaj leto v garanciji Confused

po prebranem sm pa kr presenečen, da je tolk "slaba" roba :S mism, pa sj - komi vrjamem ,da bi npr. pa mimovrste prodaju "boljšo" robo? Confused

jst sm oba Tvja in oba IPS monitorja tam kupu - pa mism, da za enega od kompov še komponente + neki od prenosnih diskov, pa zaenkrat [trkam na les] mi ni crknla niti ena stvar.... v Big Bang me pa po spletu okoliščin še ni zaensla pot po nakupih kašnih bolj resnih stvari... večinoma sm tam kupval bolj kašne DVD-je še v unih časih, k se je peklo...pa zdej kake strune al pa kej.... - je pa foter kupu TV in hišni kino ne prav dolgo nazaj, pa še brat ne dolgo nazaj isto TV - pa noben od njiju ni jamru, da bi mu kej crknl Confused morš met res tko nenormalno smolo al neki....

kar se pa komponent za ostale kompe in tehnike tiče sm večinoma nabavlju čez ebay - hoh.de in v unem mariborskem..... kwa je že...nek dino comp? ....


Edited by Wind Carrier - 30.Nov.2015 at 20:33
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2015 at 20:59
Je v garanciji in sm jim tudi nesel hi-fi tja. Serviser bo zadevo upam da popravil (noče izpljunit CDjev. Ima pa režo kot jo imajo avtoradiji), čez par mesecev bo spet isto, garancija bo mimo, Mitja je pa za 300 eur kupu odpadno robo...

Od danes ne grem več v noben Big bang. Mediaworld v Trst in to je to. Imajo vsaj 2 leti garancije na VSE izdelke, ne pa kot tile klošarji le 12 mesecev. Nič čudnega, saj aparati delajo le 12 mesecev. če imaš srečo, se ti pokvari par dni prej.

OBUP!
MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2015 at 15:51
Kurac je res to,da ponudijo "servis",ki zaleže le za toliko časa,da poteče garancija.
Vem,ker sem imel tudi jaz že takšno izkušnjo. Sem pa zahteval podaljšanje garancije na del,ki je bil menjan. Čez čas mi je spet crknil prav tisti del,ki so ga menjali in sem spet ponovil vajo. Seveda ni šlo brez tega,da so se izgovarjali,da to pa ne gre tako ipd. Moraš bit kar vztrajen,ni druge.


Edited by lord infernus - 01.Dec.2015 at 15:53
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2015 at 20:04
hm hm! dobra ideja! podaljšana garancija na del, ki je bil menjan. Bom prav poskusil dobit kak pisni podaljšek. Thumbs Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2016 at 09:15

Ni čist pravi topic, a ne najdem nič pametnejšega, novega pa ne bi odpiral (itak mi te "R.I.P. topici" ne dišijo).


Včeraj je odšel še David Bowie, par dni po 69. rojstnem dnevu ... rak, s katerim se je boril 18 mesecev. Pa ravno nova plata je zunaj (25. po vrsti), zanimiva, sveža, "kontroverzna" ... potem pa ... Confused


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2016 at 20:01
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 08:13
JezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezenJezen

Zakaj za kurac majo eni froca, da ga pol prefukajo do smrti?!?! In to dve let starga, pa folk ni normaln...

FuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuckFuck
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2016 at 08:39
Ker pač nimam fejsa, sm zvedu šele včer zvečer od kolega; namreč, da je umrl dolgoletni tonski mojster Boban (ta novica je bila potrjena s člankom danes v Dnevniku od Boruta Mehleta).

Ja fak no, sicer ga nisem poznal na "ti", sem pa prvi kontakt mel l. 1999, ko smo sred decembra mel 1. špil pred Napoleonom v Križankah. Zarad njega (in zarad enega od nadebudnih fotrov, k je sabo privlekel kaseto) smo dobil prvi pravi posnetek. Na prelomu tisočletja se ga spomnim (če me spomin (še) ne vara), da je uletel tudi na Metelkovo (Channel 0) mal knofe obrnt, da smo se slišal bolš, kot bi se lahko. Sicer je bil pa "hišni tonc" v Ortu.

Kot mlademu muskontarju vem, da če le ne jemlješ vsega skup kot totalno zajebancijo, zna bit prihod na oder pa met tonsko vajo precej stresen dogodek (sploh prvič, drugič, k niti ne veš, al prav stojiš, ...) - in Boban je znal tist moment precej omilit s svojim izrazom na faci - rahel nasmešek v smislu "ej fantje, vse bo v redu, sam žgite" - in res, on je gumbe obrnil, mi smo žgali...

Totaln kralj, ki pa je žal šel gumbe obračat nekam drugam... Pa mnde bo v ČE v Šiški koncert njemu na čast - edino pravilno!
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2023 at 00:51
Uau, sedem let po lastnem pizdenju pizdim spet...

Testisi so razprodani... ne vem, koga sem čaku, ampak ja...Disapprove


Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2023 at 09:32
Ma mrš! Zdaj pa 10 dni gledat, če se komu ne izzide in proda karto Cry
MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2023 at 19:53
En velik pfuuuj za DARS in njihovo večno razkopavanje severne LJ obvoznice, ki se vleče v nedogled. Kakor kaže, je ne bodo spacali do navala jodlarjev in ostalih turistov s svojimi fucking prikolicami proti hrvatiji. To bo posebne vrste mind-fuck za vse, ki se vozimo tam mimo. Že zdaj velikokrat komaj požirajo promet tista mojstrska zožanja. Važno, da ne pozabijo nabiti table za omejitev 60 na uro Angry Gamad.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jun.2023 at 22:36
Do zdej nism še zasledil kej podobnega pr nas, da bi nekdo posilu eno staro mamo, to nekdo ki jo je takrat prvič vidu, v enem majhnem kraju, kot dodatek k ropu.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/mladoletni-migrant-naj-bi-na-obmocju-cerknice-posilil-78-letnico.html

V sklopu članka na 24ur sta bla par dni še 2 videoposnetka, prispevka njihovih novinarjev ki so šli poročat v Cerknico, ampak sm vidu da sta bla kmalu odstranjena.

Fuj in fej!

FUCK THE WORLD
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2023 at 00:49
Sej ne, da bi karkoli spodbujal, samo, a se je pol za čudit vse večji nestrpnosti? Pa sem recimo že videl, da ma hotel npr. 3/4 osebja "klasičnega indijskega izgleda" (ne znam tega drugače ubesedit), kak tak je sedel tudi že na wolt skuterju itd., pa so čist normalno sfolgal tisto, za kar so bili plačani. Ampak na drugi strani maš pa take deviacije, kot je zgoraj opisana... Sploh ne znam komentirat tega. Najlažje bi bilo reči: "Pejmo tja pa ga fentajmo!" Sam qrac, to je sistemski problem, ne pa enoznačen. Danes sem v cajtngih prebral zanimivo misel, ki se nanaša na današnjo mladino (parafraza po spominu, ne direkten citat): "Otroci potrebujejo in iščejo ćloveško bližino, če te ni, se zatečejo v digitalni svet." Analogija s tem folkom. Jeba je seveda, ker ne moreš ločit nekega migranta/begunca, ki je spizdil iz matične države, ker so bile razmere življenju nevarne, in bi se rad samo ustalil, delal po svojih zmožnostih ter upal, da ga bodo pustili pri miru, od tistega, ki je zbežal in upa, da ga bo političen aparat ujčkal, ker kao "on je bogi", ker ga je matična država dušila zaradi teh in onih razlogov, tle bo pa sral vsevprek. Po premoženju in folku. Priznam, tudi mene ima kdaj, da bi takemu naložil vsaj 100 krepkih po goli zadnjici z domačo leskovo šibo (če ne še kaj hujšega). Ampak potem smo že hudo blizu zakonu množice, kar pa je v nasprotju z doktrino "omikanega zahoda". Kaj pa sedaj? V tem momentu že vem, da sem zaplezal, ura je pa krepko čez polnoč...Stern Smile
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Online
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2023 at 11:23
Folk ubrisan! Ima masko v avtu, ker se boji korone, hkrati gre pa rikverc po avtocesti, ker je zgrešil jebeni izvoz in se mu ne da it 2 minuti naprej do naslednjega! 
MacGyver je zakon!
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2024 at 10:44
Mrš pa še mestno redarstvo, da jim jebem mater! V 30 coni merijo hitrost banda lopovska, pripeljal sem 11 km/h prehitro, 65 evrov polovička in 3 kazenske Angry Gamad Jankovićeva inkasantska ciganska Angry 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 151617

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.