Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - BURZUM
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

BURZUM

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: BURZUM
    Posted: 16.Jul.2012 at 06:02
ne morem verjet, da ta človek nima svoje teme.
kva je zdej to?

no, jaz bi začel. pa rad bi se ispovedal:

1. Varg je gnoj
2. igra DOSADO
3. do sedaj mu je uspelo narediti samo dva dobra komada: war in pa jesu dod
4. ostala muska je SRANJE
5. umskiptar mi je danes, zdej, par minut nazaj, dvignil tolk tlak, da sem kar bambus skor polil pa kozarc razbil (ambelivaebl)
6. pa KVA SE JE kurac spravil na unga reveža euorta pa ga 40x zaklal ko nek psihopat. to je moral euro managirat 10 let njegov atentat LOL.
7. njegove slike so iz seje v sejo slabše
8. kva kr neki glumi nekega specialca? LOL WTF?!!
9. sam je! he needs a help... se mu vidi v glasbi
10. nek kolega, tud gnoj, ki mi je predstavil burzum (ni čudno da sta oba gnoja) mi je pol čez 10 let rekel, ej, ijus, a se ti spomniš, ko sem ti predstaviul burzum, k ga ful nisi maral. sem rekel, ne. zakva? ja zdej ti je pa najboljši. najraje bi se obesil za te izgubljene cajte. k una prizadeta slika od theodorja kittelsena, k je tud gnoj, norveški, k je una skeletovina na postelji. jao, ej. koji nihilizem. pa napredek človeštva. sama bolanost. debilizem. depresivizem. negativci za pobit! govno. jebo te bog materinsku...
11. sploh ne vem , kaj več bi rekel. sam žal mi je, da sem govoril, da mi je najboljši band vseh časov. sej sem sam nabijal tisto kurčevo HLTO in F plato. gor sta dva komada dobra. iz vsake po en. sranje kurčevo depresionistično. jaz sem štartal metal z raw surovo nabijačino kot so deicide, kreator, carcass,... kva pol kr neki bugczum. tvuplo. MRŠ! u eternalije pokakane...

12. a če še kdo kaj rečt? i am all ready to fight, zalega posrana depresionistična nihilistična usrana pokakana posrana porkaDUŠNA drakuljasta vampirska krvosesna težaška zatežena ubitačno pokakana u tri pizde materine jebene nazadnjaške in negativne iz pizde peklenske negativno ekosistemske... debili jedni.

13. OK. over and out...

bugczum. i play in bugczum. jaz te pa sovražim. konju jedan.

jaz bi fucking varga vrgel levom:

pa koja legenda? kva kr neki? zakaj? zarad kolega? svojega sometalca? k je bil tud przadet govnar pokvarjeni ispirjeni metalc. čupodlakavc pokakan. sej to so sami debili gor.

edini carji so DARKTHRONE, kar se piše narazen. folk spet debilen. jaz res ne vem kaj je z temi ljudmi. pa še darkthrone so posrali vse po goatlord izdaji. jao.........

MANOWAR in HAIL @ metal party and KILL to golazen depresionistično posrano. to jim raje dajte zdravila pa 10L vina per day. vino te dviga. ne žganje pa pivo. vino. 10L per day. jebo tebog. MRŠ!



PS: zdej bo polovica paranoid ekosistema strogo usmerjena proti meni, kar je meni lepo prav. uspeh garantiran. sam u pičku mater vas vse pošljem pa bo. TO JE UNBELIEVABLE.

preden se spravte name si tole poslušte:

pička golazenska nihilistična:

let's kill bugczum! HAIL and KILL! govazen z zemfom. brrrrr.... HAIL!



PS2: fak LOL, to bo še veselje...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 07:30
aja, pa še neki! JEBEM TI RJAVE POKAKANE OČI U TRI DANKE IN BANKE... pička vam materina... POSRANA!

varg ma pa kurčev nos, da ga jebo bog. ta tud ni normalen. je tak mal stlačen. to bi rad žalil ljudi. sploh ni noben dandanes več normalen. vsi ste neki ispirjeni, izvinjeni, meni je žal, groteskni, karikirani, drugačni a vsi enakopravni ki se imate lepo res radi u krevetu se lepo navidezno koljete od prekomernih dišav patogenih kar je res za pohvalit in same dobre ekstaze vam želim do nadaljnega ko pridejo germani izza MOON-a pa boste videli kurca jednoga...

Čav!

POSRANCI
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 08:03
s 7. in 8. točko se popolnoma strinjam.Cry

9. točko popravljam: potrebuje denar in to se vidi v gostoti izdajanja plat.

slika: uno pomoje niso levi.


UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 08:53
jaz pa tvojo izjavo popravljam ;)
to so levinje al pa mladiči.
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 09:18
ja sej. Levinje so. Zaenkrat moški pa ženska ni isto (al?!)
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 12:20
ne, sam enak zgledajo. oboji nimajo griv. samo moški odrasli majo grive pa se ločijo.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 16:03
hihihi.. zabavno branje.. kaj ti jes, da tkole besede strikas?
ampak burzum je pa edini bend na tem forumu, ki ima svoj oftopik! ha! :D
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2012 at 16:20
pa edini, k ma tak beden start vse povprek negativno mam kr moralnega mačka pa bojazen pred banom. da ne bo res kaj narobe. da se nau kak njewgov privrženec obesil. za jajca. bom pol še kriv pa odgovarjal na sodišču. prašišču. kva kr ena sodišča. pa to so bolani ljudje. ej! a se vi sploh zavedate kako živijo ljudje na tem planetu? koja nestrpnost pa jeza. pa koja koljaža. pa koja leta. kolk časa smo že tle na tem planetu? pa milijone let... pol pa kr od enkrat. evolucija revolucija puši meni kurac...
 
 
pa nije ti ovo lep plac... haha LOL. 
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2013 at 09:00
kakorkoli,varg vikernes zna delat ambientalo!zadnja plata mi je kul in jo že naročam počasi.
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2013 at 11:08
Vikernes je izredno pameten človek, bolj kot si kdorkoli misli verjetno:)..meni je tut zakon  to "ne več "metal"", tip pa ne jebe nobenga...kar je bolj metal, kot večina današnjih zadev...
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2013 at 21:06
Sôl Austan, Mâni Vestan ja zakon ambientalen cd,ga kr pogosto poslušam,drugače je pa ta glasba za nek film,kot vrjetno že vsi veste
Metal on metal Never will die

Parties and concerts

Keep it alive

Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2013 at 22:26
Pač v stilu prejšnjih dveh, nič posebnega, a prijetno za poslušat. Sem sicer pričakoval kaj več lepih sličic v digiju :)
Žalostno je to, da marsikdo posluša takšno plato samo zato, ker je Vargova. Druge, še boljše zadeve, pa niti povoha ne oz. si ne vzame časa raziskovati kaj v tej zvrsti.
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 15:51
http://www.blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=192536



wtf???  :/
Metal on metal Never will die

Parties and concerts

Keep it alive

Back to Top
Morgoth View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Jul.2010
Location: Ljubljana
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morgoth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:18
Sramota! Pri nas "ne morejo" nič tistim, ki jim kaj jasno dokazano, v Franciji pa te lahko aretirajo na podlagi ene bedne domneve brez prave podlage, za katero vsi dobro vemo, da se ne bo uresničila. Varg je pameten človek, komaj si je ustvaril življenje v Franciji in res nevem zakaj bi si ga šel potem takoj uničit, sebi in svoji družini! Glede na to, da je 16 let že preživel v zaporu sem siguren, da se pazi, da ne bo šel nazaj.
Druga sramota je pa to, kako ga mediji prikazujejo. Moram reči, postal sem slabe volje, ko sem prebral to novico.
http://www.euronews.com/2013/07/16/neo-nazi-and-black-metal-star-varg-vikernes-arrested-in-france-/

SRAMOTA za Francijo, Norveško, Evropo in celi svet!
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:19
Jest upam da bo to hitro ovržen sum, ker kot sem videl na njegovem blogu se Varg ukvarja za "prepper" scenami...pač to je način življenja posameznih skupin, ki kopičijo hrano ter is lastijo orožje za zaščito v primeru kolapsa sistema. Daleč od kakšnega naklepnega masakra.
Da ne omenjam njegove javne izjave proti Breiviku...


Edited by Thunderstorm - 16.Jul.2013 at 16:23
Back to Top
Tauriwen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Jun.2013
Location: primorska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tauriwen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:23
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Vikernes je izredno pameten človek, bolj kot si kdorkoli misli verjetno:)..meni je tut zakon  to "ne več "metal"", tip pa ne jebe nobenga...kar je bolj metal, kot večina današnjih zadev...


se strinjam s tabo, res je zelo zanimiv clovek in meni je vsec prav taksen kot je.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:33
ka pa vem no. Jst sm si počekiral kr velik od njega in njegovega zloglasnega banda. Morm priznat, da se določene stvari celo strinjam z njem. Sam dejstvo je, da je profil folka, kakršn je on nevaren. Model je extremist, k če bi ga predolg pustu zunej, bi znal prej al slej kej skuhat. Problem je v folku, k sledi takim karizmatičnim posameznikom brez lastne presoje. Spust tazga modela med folk in kmal bo vojsko obupancev za sabo potegnu :D

možno, da sm napran od mainstream medijev, ampak tko se mi zdi. Ne pravim pa, da je model samo bad. Kar sm ga poslušal, kaj je mel za povedat, sm se dejansko marsikaj strinjal z njem.

kar se tiče inteligence mu je vsekakor ne zanikam. Model je posebnež, precej extremen.... well he's many things and stupid ain't one of them :) 

Originally posted by Thunderstorm Thunderstorm wrote:

Jest upam da bo to hitro ovržen sum, ker kot sem videl na njegovem blogu se Varg ukvarja za "prepper" scenami...pač to je način življenja posameznih skupin, ki kopičijo hrano ter is lastijo orožje za zaščito v primeru kolapsa sistema. Daleč od kakšnega naklepnega masakra.
Da ne omenjam njegove javne izjave proti Breiviku...


zanimivo Big smile maš kak link?


Edited by Wind Carrier - 16.Jul.2013 at 16:36
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:38
jou, vse je na njegovem Thulean Perspective blogu...celo slike od njegove Lada Nive, frocov, kako nabija skup les za hišico za živali itd..:) plus vsa ostala razmišljanja...tip je prebral več pisnega materiala kot večina ljudi verjetno...baje povprečno 4-5 knjig na teden 17 let skup...zdaj pa računi:D  
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:39
ja sj ni mel kej drugega za počet LOL 
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 16:57
saj, saj je reko: država mi je dava najbolšo đabe univerzo ever:D
Back to Top
Thunderstorm View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.May.2012
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thunderstorm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 17:01
Originally posted by Wind Carrier Wind Carrier wrote:

ka pa vem no. Jst sm si počekiral kr velik od njega in njegovega zloglasnega banda. Morm priznat, da se določene stvari celo strinjam z njem. Sam dejstvo je, da je profil folka, kakršn je on nevaren. Model je extremist, k če bi ga predolg pustu zunej, bi znal prej al slej kej skuhat. Problem je v folku, k sledi takim karizmatičnim posameznikom brez lastne presoje. Spust tazga modela med folk in kmal bo vojsko obupancev za sabo potegnu :D

možno, da sm napran od mainstream medijev, ampak tko se mi zdi. Ne pravim pa, da je model samo bad. Kar sm ga poslušal, kaj je mel za povedat, sm se dejansko marsikaj strinjal z njem.

kar se tiče inteligence mu je vsekakor ne zanikam. Model je posebnež, precej extremen.... well he's many things and stupid ain't one of them :) 

Originally posted by Thunderstorm Thunderstorm wrote:

Jest upam da bo to hitro ovržen sum, ker kot sem videl na njegovem blogu se Varg ukvarja za "prepper" scenami...pač to je način življenja posameznih skupin, ki kopičijo hrano ter is lastijo orožje za zaščito v primeru kolapsa sistema. Daleč od kakšnega naklepnega masakra.
Da ne omenjam njegove javne izjave proti Breiviku...


zanimivo Big smile maš kak link?

Njegova javna izjava proti Breiviku:
http://www.burzum.org/eng/library/war_in_europe05.shtml
"To Breivik I can only say I hope you do kill yourself. You have killed more Norwegians than the entire Muslim population in Norway has done the last 40 years,..."

Atheist ima prav...zbriskal sem ti nekaj primerov:
http://thuleanperspective.com/2013/04/02/global-warming-hens/
http://thuleanperspective.com/2013/07/09/on-overgrown-paths-i/
http://thuleanperspective.com/2013/03/15/the-cleansing/


Edited by Thunderstorm - 16.Jul.2013 at 17:07
Back to Top
(((OdiumNostrum View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3115
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (((OdiumNostrum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 17:26

Back to Top
HerrApfelStrudl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2008
Location: Denmark
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HerrApfelStrudl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 22:05
Selbstgespräche
Back to Top
HerrApfelStrudl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2008
Location: Denmark
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HerrApfelStrudl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2013 at 22:14
Die französischen Ermittler zeigten sich nun offenbar besonders besorgt wegen fremdenfeindlicher und antisemitischer Kommentare des Norwegers im Internet. Das Innenministerium erklärte, diese Äußerungen seien gewalttätig und ein Zeichen dafür, dass Vikernes "eine potentielle Gefahr für die Gesellschaft" sei. Eine bemerkenswerte Erkenntnis.

----------------------------------
Varg je totalni kreten s svojimi stališči in sovražnostjo - o tem ni dvoma. Hudič nastane, ko ga začnejo ljudje najprej gledati kot faco, s časom pa stališča postanejo kar samoumevna.
Ampak, da je hudič še večji okoli sebe v nekaj minutah najdem še nebroj podobnih sovražnikov do vsega kar leze in ni to kar jaz mislim, da je optimalen človek/pogled na svet. In kdo so Vargi okoli mene: politiki ala Grimsi, učiteljice (te so nr. 1 na moji listi) ki ne marajo južnjakov, moji sošolci, ki so glavni na gasilskih veselica in v vaški gostilni, preCednik krajevne skupnosti, ki je prepričan, da so tako Italijani kot Madžari cigani - da o Bolgarih niti ne govorimo...
Sklep: še dobro, da Francozi ne znajo Slovensko...
Selbstgespräche
Back to Top
GraveyardSlut View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 03.Dec.2007
Location: Trinidad and Tobago
Status: Offline
Points: 623
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GraveyardSlut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2013 at 10:04


Ljudje očitno ne znamo osebo ocenit tako s plusi kot z minusi. Pač Varg je budala, ki slučajno dela dobro muziko. Ker je budala, ni nujno jegova muzika dobra in obratno, torej, ker je njegova muzika dobra, ni nujno, da je Varg ''car''.
Rap: Band members with fake names
Black metal: Band members with fake names
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2013 at 13:31

Nisem vedu, da ima že 3 otroke. "Home-schooled", jao jao, če jih Varg uči. Oz., je učil.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2013 at 17:31
iz mojega vidika je škoda zelo podobna, k če bi šli v public schooling - v obeh primerih se bodo, ko bodo dovolj stari, mogli od-učit vsega nonsensa LOL sicer so pa še mladi in zna bit, da se bodo vse sorte službe zrinle notr in "zaščitile" tele nedolžne otročiče, da jim bo sistem še zmer lahko opral glave na javni način in ne privatni Big smile

model je kr obtožen načrtovanja terorizma al neki... Wacko


Edited by Wind Carrier - 17.Jul.2013 at 18:05
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2013 at 22:57
edina pametna o vsemu skupaj...
postal en "kolega" na FBju...
Originally posted by FACEBOOK FACEBOOK wrote:

If i read another post about Varg Vikernes' arrest, my head will explode. What are you all trying to say? That mass media and society at large is ludicrously misinformed? Or that there is probably some clever hidden agenda lurking behind the allegations levelled against a single person resulting in his arrest?

NEWSFLASH! No fucking shit. This kind of thing - and worse - happens every day to individuals with far less dubious pasts than Vikernes. It happens every day to individuals in "democratic" countries and to entire populations and economies. Individuals such as Eric Snowden are stripped of their fundamental human rights for telling the truth about your Facebook photos of your recent camping trip with your mates going straight into an NSA database, but you sheep are whining about a Neo-Nazi musician (who rambles incoherently on his blog about complete nonsense and hasn't released a decent album since 1996) being arrested because his wife bought some guns... Who cares?



Back to Top
Gmajnar (Mare) View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 08.Jan.2010
Status: Offline
Points: 141
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar (Mare) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2013 at 12:45
Toooo! Varg Vikernes in njegova žena sta bila izpuščena iz pripora - ker ni NOBENIH dokazov za kakršenkoli terorizem/zločin.

Slava Vargu za njegovo pogumno držo (skozi celo življenje) in naj mu življenje teče mirno naprej!
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jul.2013 at 15:08
se popolnoma strinjam
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jul.2013 at 16:10

dikšenerizacija besede managacija
taken from Vargeekly.orgy:

shortly eksplained:
Managacija je attack on Euronymouse!

deeply eksplained:
Managacija je 10 year long manage how to kill Euronymouse!

Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 16:39
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jun.2018 at 19:17
...larper
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2019 at 02:40
če bi koga zanimal:



je španska stran. neka založba.
valuta so pesoti al kako že.
cena paketa je 4.800 ARS.
to glede na google conversion tečajev znese: 103€.


PS: zdej sam ne vem al je tekst pa to v knjižicah v španščini al angleščini. upam da niso tolk blesavi pa nardil spanish edition. če lahk kdo oziroma če se komu ljubi naj čekira. mene ta 13 CD diskografija zanima. pa še draga ni.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2019 at 02:51
ni treba. sem jim poslal e-mail.
vam sporočim.

lp
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2019 at 19:23
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

če bi koga zanimal:



je španska stran. neka založba.
valuta so pesoti al kako že.
cena paketa je 4.800 ARS.
to glede na google conversion tečajev znese: 103€.


PS: zdej sam ne vem al je tekst pa to v knjižicah v španščini al angleščini. upam da niso tolk blesavi pa nardil spanish edition. če lahk kdo oziroma če se komu ljubi naj čekira. mene ta 13 CD diskografija zanima. pa še draga ni.


Dober nakup,če hočeš v enem šusu celo diskografijo. Nedolgo nazaj je bil naprodaj tudi kasetni boxset,ki pa je verjetno že razprodan. Zadnje čase je ven prišlo kar veliko enih boxsetov raznih bandov v cd in kasetnem formatu. 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Nov.2019 at 22:06
Kmalu bo nava plata.





...larper
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 07:01
plata je zunaj:

še naprej ambient, stari Burzum je dokončno pokopan.
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 13:55
Mogoče opomba...ta plošča je "kompilacija" različnih komadov nastalih v različnem obdobju. Ni da je neka smiselna celota.
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 14:03
Hm, potem v praksi niti ni nov album...  bi bilo zanimivo videt, kakšno plato bi izdal danes.... pač če bi danes delal komade..  pa je album vsaj sproduciran/posnet/masteriziran zdej? Je pa res, da verjetno v teh časih nekega brand new albuma ne bomo dočakali, saj je Varg zadnja leta bolj jager, kot pa glasbenik... tiste survival videe in blog še fura? Big smile

Edited by Atreides - 13.May.2020 at 14:09
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 14:27
Originally posted by Valuk Valuk wrote:

Mogoče opomba...ta plošča je "kompilacija" različnih komadov nastalih v različnem obdobju. Ni da je neka smiselna celota.


kje si našel to informacijo? jaz sem na njegovem bandcampu našel tole:
"Thulêan Mysteries was made passively, in the sense that I never intended to make a new album; I just made music every now and then and at one point realized that I actually had enough to release it all on an album. When asked to do so I figured: why not? It was a good idea. The music is a little bit of this and a little bit of that, transcending any genre, and perhaps belonging to many different genres. The intention with it was always to create a certain atmosphere, often related to an idea or a situation. Since my true passion has never been music, but actually tabletop role-playing games, I figured I should make this an album intended for that use; as background music for my own MYFAROG (Mythic Fantasy Role-playing Game). Hopefully you will get a sense of Thulê when you listen to this, like always with Burzum, ideally when on your own. I hope you will enjoy this soundtrack to Thulê, to Mother Nature and life itself" – Varg Vikernes

tale user (https://www.metal-archives.com/reviews/Burzum/Thul%C3%AAan_Mysteries/815388/) v svoji recenziji sicer govori o kompilaciji, vendar to bolj razumem kot njegovo interpretacijo tega albuma.
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 18:40
Ma v intervjujih, tu je primer. Vsaj jaz tako razberem:

http://www.cultneverdies.com/p/burzum-interview.html
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 18:45
“Burzum is dead to me, and it was before this album too. Like I said, I just ‘accidentally’ made another album. So I have no future visions for music by me. I have better things to do. Plant trees. Sow seeds in a soil that modern agriculture has turned into almost a desert. Help restore the forest that once covered our continent from East to West, North to South. Our natural habitat.”

Očitno nametani komadi narejeni v zadnjih letih. Vprašanje, kdo si je bolj želel izdaje - on ali založba :)
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2020 at 19:05
Originally posted by Valuk Valuk wrote:


Očitno nametani komadi narejeni v zadnjih letih. Vprašanje, kdo si je bolj želel izdaje - on ali založba :)

jaz stavim na založbo. Big smile

kljub vsemu pa očitno niso "ostanki" predhodnih albumov:
Was there ever a point where you had the album in mind, and then recorded tracks specifically for the release?

“No. Never. All these tracks are old recordings, or at least rather old. Like a year or so minimum, and not older than five years tops.”
Back to Top
engl View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote engl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2023 at 16:48
Louis Cachet je ta vikend pihnil že 50o svečko.
Vse najboljše stara sablja, ki nič več ne zažiga
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.