Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Tuji festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Kaltenbach Open Air 2017
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kaltenbach Open Air 2017

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kaltenbach Open Air 2017
    Posted: 13.Jan.2017 at 07:40
bandi so že potrjeni: http://www.paranoid.si/napovednik/24-8-2017-kaltenbach-2017-spital-am-semmering-avstrija

mislim, da jim je spet uspelo ustvariti dobro mešanico tega in onega....tokrat si bom morda celo Benighted ogledal, čebodo nastopili na pravi dan.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 09:26
@Dejan si že bil na tem festivalčku? Me zelo mika, da bi letos šel. Malce sem naredil investigation in kakor zgleda je to na malce višji nadmorski višini, verjetno je poleg kakšno smučišče? Je pa verjetno ravno toliko visoko, da v primeru toplotnega vala ni 35€ stopnj, kar je super. 

Internet stran imajo lame as fuck, dejansko niso objavili še niti bandov na strani, za karto sem ugotovil, da je 58€, kar je povsem vredu cena (izjema je edino, če bi jo primerjal s programom in ceno na Brutal Assaultu, ampak tisto je poseben primer). Pivo predvidevam, da je standardnih 5€???

Na splošno je program soliden, še posebej pa so me prepričali death metal bandi. Kar se Benighted tiče, sem jih gledal že 2x in so bili obakrat zakon, jih pa še z veseljem pogledam parkrat. Je pa res, da sedaj ni več Foley bobnar in pa imajo novo plato, ki pa je še nisem utegnil preposlušat. Seveda pa so tudi ostali bandi vredu.

Zelo velika verjetnost, da grem na tale mali festival prvikrat...
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 09:49
nadmorska višina je toliko ugodna, da se zvečer hitro ohladi. če pa je dež, pa znajo temperature pasti tudi na 10 stopinj ali manj. v priemru normalnega poletnega vremena, zna pa tudi biti vroče. a kot je značilno za planine - ko se postaviš v senco, so temperature dosti ugodnejše. v glavnem: od vročine te ne bo pobralo :)

spletna stran je načeloma ok, le updejtali je še niso. boš potem tudi na spletni strani našel vse info s programom, točnimi urami nastopov itd. kot se spodobi.

karta je resda samo v priemrjavi z BA "draga", je pa to po drugi strani relaivno mali festival, kar pomeni, da tudi pri zvezdah večera zmeraj brez težav prideš v prve vrste... zaradi majhnosti mi je recimo ta festival ful všeč.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 10:11
Z nizkimi temperaturami (kar 10 stopinj absolutno ni) nimam težav. Imam pa brutalne težave, ko je vročinski val na kakšni njivi na teh večjih festivalih, tisto pa ubija.

Drugače pa ja, kot rečeno Brutal je poceni, ne da je to drago :) Anyway, tudi meni bi po parih letih pasal, kak spodoben lineup in brez gužve.

Je pa tole že dokončen lineup?
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2017 at 10:31
ja, vem, 10 stopinj ni nizko, sam v kratkih hlačah okoli lazit takrat ni glih fajn. pa ponoči se ful ohladi, kar zagotavlja trden spanec :)
line-up je pa končen, ja - je potrdil organizator.
sam glede na izkušnje, morda še pride do kakšne nepričakovane spremembe, čeprav upam, da ne.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2017 at 06:15
znana je časovnica: http://www.paranoid.si/novice/14-7-2017-znana-casovnica-za-koa-2017



Edited by Dejan - 15.Jul.2017 at 08:32
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2017 at 22:55
Na Brutal Assault mi ne bo uspelo it, zato me vedno bolj vleče na Kaltenbach. Seznam bendov mi je všeč, cena karte se mi zdi čisto OK, ni predaleč + še nikoli nisem bil na tem festivalu in me zato še dodatno mika.

Se je še kdo odločil za to zadevo?
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.