Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Obruhaj band
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Obruhaj band

 Post Reply Post Reply
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Obruhaj band
    Posted: 26.Nov.2020 at 19:11
Kar tako iz dolgega časa, malo za šalo in malo za res... Mislim da se prileže v čikfajt. What's your beef with....

Po tem ko mi je nekaj dni uspelo poslušati radio Bob:

1----> Nirvana. Ne štekam v čem je veličina tega banda. Vem da Curt Cocain nekaj poje v komadih, ampak vse kar slišim je 'Hnnnnnnnnghhh, hnnnnngh, jamr, jamr, jamr, hnggggggggh!' konc komada. https://www.youtube.com/watch?v=FklUAoZ6KxY&ab_channel=alyankovicVEVO

2-------> Alkoholica. Naredili eno dobro plato (....and justice for all) pa še nekaj dobrih komadov in polno griša. Ukradli ime, ukradli en kup riffow, če gre verjeti kokršpanjelu in megasmrtkov, se v mlajših letih obnašali na splošno kot en kup kretenčkov (na primer James vzel kozarec, se poscal vanj, ga dal spit frendu, ki je krepko nagnil ker je mislil, da mu je ponudil pivo), sesuli Newsteada ( npr. tip vzel fanovo vstopnico, napisal avtogram J. Newstead the bass face, prišel mimo James, vzel to vstopnico in prečrtal b....), delali in po mojem mnenju delajo še slabe koncerte, naredili zvočni zmazek S&M, ki je nakazal pot v zvočno katastrofo St. Anger, tožili napster, the list of vices goes on and on. In če mislijo da jim bom sedaj odpustil, ko se grejo neke dobrodelneže od preveč zaračunanih koncertov se motijo Evil Smile.


Kateri band pa vas žuli in zakaj? Tongue
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2020 at 19:53
Ne strinjam se za Nirvano in Metlico, meni pa npr. nikol niso potegnil Foo Fightersi. Uno, prow ne štekam v čem je fora tega benda. Nč me ne premakne. Pa mi Grohl v kakšnem drugem bendu ni napačen, sam FF pa res ne štekam.

Tut Dimljen Burek mi nikol ni zares potegnil. Neki sm se še trudu s prvima dvema platama tam +20 let nazaj, ampak nikol me ni nč premaknil. Isto velja za Behemoth.

Hm, mislm, da mi grejo tut Monster Magnet mal na jetra.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2020 at 19:56
Ni se treba strinjat, ni niti mišljeno kot napad na osebne okuse, samo zanimivo bi mi bilo slišat kaj več od folka. Big smile

Edited by devlin - 26.Nov.2020 at 19:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2020 at 07:51
Ne bom ravno pljuval bandov ampak kar cele zvrsti. A gre še komu neizmerno na kurac "narodna od dole"? S tem mislim na tisto eno in isto jokanje/blejanje/južnjaško jodlanje o kafanah,ženah,kurvanju,crknjenem Audiju,...in podobna nedorasla sranja? Tega nisem nikoli prebavljal in še danes nikakor ne morem. Potem mi gre na jetra tudi ves ta novodobni r'n'b/rap + tisto jamranje,ki je rap ampak v bistvu ni,ker samo nekaj mrmrajo,da se še pravi raperji delajo norca iz njih. Potem imamo še nekaj drugih izmečkov,ki jih je preveč,da bi našteval,skupno pa jim je to,da je muska totalno zanič,riti in jošk ali kakšne druge fukarije pa zato pokažejo toliko več,da kompenzirajo za svoj neobstoječ talent. Dandanašnja mladina se mi kar malo smili,da mora odraščati ob takem sekretu in me čudi,da se jih glede na dostopnost informacij/muske več ne najde v metalu,rocku itd.,ki ima za razliko od te puhloglave mainstream scene vsaj malo globine,da ne govorimo o talentu oz. dejanskem igranju inštrumentov,...folk je očitno res čedalje bolj zabit in nerazgledan in daje preveč vrednosti ničvrednim stvarem.




Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2020 at 08:05
je treba iskat info, bistveno lazje je pac sprejet kar ti butajo v glavo.

Kozlam čez The Killers, Imagine dragons in Maroon 5. Bljak.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2020 at 08:12
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2020 at 10:11
Wow,devlin,točno takšne sem imel med drugim v mislih. Saj se zavedam,da obstajajo različni okusi ampak,poglejte bumbarja na tem posnetku in kar je najbolj žalostno,število fucking ogledov! Ta svet drvi v neizbežen propad...
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2020 at 19:09
Heh ja. 

Drugače pa bom en dan vzel flašo vodke, en shot in dal na aktual. Vsakič ko bom slišal besedo 'ljubav' bom enega zvrnil. Po mojem bom po tretjem štiklu ležal pod mizo.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2020 at 18:20
Kaj pa ko bi malo nadgradili temo? Da nam ostali poskušajo predlagat komad neljubega benda, ki nam bo morda všeč? 
Bom poskusil s Foo Fighters, ki jih je omenil Poli. Tudi meni gredo večkrat kot ne na živce, ampak imajo pa sem ter tja, kakšen prav všečen komad, zaradi katerga jim potem še vedno vsake toliko dam priložnost.
Na primer, poskusi tole: netipično, 22,5 minut dolg inštrumental: 
Imaš tud verzijo kjer Ghrol prej naredi še 15minutni uvod, ampak tisto ti morda ne bo všeč, sploh če ti je del nemaranja njegov "super positve, good guy attitude".

Bi mogoče kdo poskusil meni predlagat kaj od Monster Magnet, kar ni zanič? Ta bend me malo bega, vsake toliko se najde kdo z dobrim okusom, ki so mu všeč, ampak vsakič ko jih jaz poslušam dobim en osnoven, neizviren stoner rock brez kakršne koli vsebine in totalno bednimi besedili. 

Lord Infernus nevermind, pri tvojih primerih ne bom poskušal.
. . .
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2020 at 19:43
Ma, saj Grohl kot človek mi ne gre na živce. Všeč mi je kar je delal z Nirvano, pri QOTSA ipd., ampak FF mi pa res ne potegnejo. Verjamem, da se najde kakšen komad, ki mi ne bo toliko težil, ali bi mi bil morda celo všeč... bom poskusil gornjega. Po moje mi gre njegov vokal še najbolj na jetra, čeprav mi tut muska skupi ne dela klika.

Glede MM se pa popolnoma strinjam. Stoner mi čist sede, če je narejen kot je treba (ma kaj sede, obožujem Kyusse, pa tut bolj rokerski slow pristop), ampak oni mi pa tudi enkrat niso potegnil.

Heh, Dire Straits so čisto cool, ampak čim slišim začetek komada Walk of Life, mi gre dobesedno na bruhanje. Kar tečem ugasnik radia (če je to doma, sicer sem screwed).


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2020 at 21:16
Evo men so pa foo fightersi cool in ne prenesem nirvane LOL.
Ne najdem enega komada od njih da bi mi bil cool. Embarrassed
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2020 at 22:30
Tut Big long now ne? Al pa kej bolj enostavnga, na 1-2-3 tipa Negative creep? Love buzz? Big cheese? 
Pol en tak odfukan je recmo tourette's. Downer je cool. Ma še in še, tut ne sam iz "unih dveh plat" (čeprav sta čist fajn, sam preveč izpostavljeni in zlajnani).
Prva plata je itak malo bolj "metalska", pa Incesticide full sede (ok, ni "plata"), pa še komercialna ni.

Jebela cesta, če ne bi biu že cajt za spat it, bi si prec ene 2 albuma nažgal. Thanx da si me spomnu! Thumbs Up

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2020 at 08:56
Kot pravim vse kar slišim je 'hnnnngh, hngghhh, jamr, jamr, jamr, hnggggh' LOL
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,313 seconds.