Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Kamnški metalci (scena)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kamnški metalci (scena)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2021 at 08:43
Težko je tolk let prigod strnit v en koherenten post. Vedno se na koncu (al pa ob kakem komentarju) spomniš še kup zadev, pa podobnih scen itd.

Mrtupevc, povej kako o Metelkovi, nakupovalnih vozičkih in zobeh recimo :)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2021 at 22:56
Prigod je nešteto... V Doom Metal in Heavy/Thrash/Speed... Metal temi sm lihkar pisal o dveh bendih (Skelator in Possessor) ki sta igrala na Metal Assault festivalu v Wurzburgu leta 2013 - že samo od takrat npr. se spomnem kr neki prigod. Ta festival je bil 2. februarja 2013 in v Wurzburgu je rahlo padal sneh in bla je že tema takrat, definitivno neki pod 0°C. Ena od prigod je da je Buti (pijan ko svinja) zginu iz dvorane, med enim bendom sm opazu da že kr lep cajt ni več z nami in sm šou mal vn pogledat... Pred vhoodm vidm da se folk neki reži in grem pogledat kaj je - Buti je stal tam in se je sleku vse, usnjene hlače, jakno, majce, vse, sam še gate in superge je imel gor tm na snegu. Pomoje je imek spet domač šnopc sabo, ne spomen se več, samo v dvorano sm ga odvleku in ga napizdu da bo dobu pljučnco, itak ni nč štekal, smo ga potem neki za silo oblekli in je še malo komiral na koncertu. Big smile

FUCK THE WORLD
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2021 at 07:40
Originally posted by Pero Pero wrote:

Težko je tolk let prigod strnit v en koherenten post. Vedno se na koncu (al pa ob kakem komentarju) spomniš še kup zadev, pa podobnih scen itd.

Mrtupevc, povej kako o Metelkovi, nakupovalnih vozičkih in zobeh recimo :)


Hahahah, nej bo; to je iz tiste tvoje "Težko je tolk let prigod strnit..." :D

Jah nč, pjani kot dile smo se šli (sva se šla) furat z Merc vozičkom, js pa Satan (sam pizda, kdaj ga je kdo nazadnje vidu?!). On je not skoču, js zalaufu, sred metelkove pa špura na asfaltu, ko so izrezal nek kanal, ki je bil zdej zasut s šodrom. Ko sta sprednja kolesa po šodru zapelala in blokirala... KA-TA-PULT. Satan iz vozička na vse štiri, js pa čez voziček s kolenčkom direkt vanga... Pa je šla zgornja enka na pol :S aja, pa kri se mu ni uscala iz nosa, ampak "na vrh nosa" (zgleda, da mu je hrustanc kožo prebil)
Pol sm zakomeru kr tm sred, njega so pelal v ošpital, pol me je Homoeyes prepriču nekak, da ga gremo pošpegat, kako je z njim, tm še Satanova sestra, ki me je čudn gledala, najbrž zato, ker si ni znala razložit, kk je Satan prežvel desant 130 kilske žvali :D

Sicer pa se moram usest pa vsaj en okvir strnit glede začetkov in postopnega spoznavanja scene. Takrat še ni bilo tolk e-medijev (oziroma jih sploh ni blo, prvi stik sem dobil mislim da direkt s tabo l. 2000 v škofjeloški Ostrigi, ko si mi dal neko vizitko od Paranoida), tko da... Eni drugi časi, lepi in odbiti :D
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2021 at 09:43
haha hjao fak ej. pa ste modeli. to je mal too much hard core: da si zbiješ zob na pol pa nos polomiš. lol haha jao ej. not funny at all! Ouch
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2021 at 22:11
s srako sva se vedno smejala k sem jaz mel željo po špilanju muske v stilu dark throne plate under a funeral moon petga komada. haha. to sva se vedno full smejala. pač temu kako sem jaz rekel kak stil bi rad mel. hehe.

mel smo neki cajta en demo band. smo špilal pr men doma. bli smo pa jaz sraka pa cajhen.

pa k je moja mat vedno uletela sred vaj nas vprašat če bomo kaj pil. vsi znorel. pol pa... jaaaa, bomo, hehe.

pa k je mare šel en krat kupovat ojačevalec ke nekam "do morja pa levo" ... am tam k se po cesti dol spustiš ko se že neki časa peleš po nekih gričih pa hribčkih pa pičke mile materne ko zaviješ desno pa greš do trubarjeve hiše. pred nekim manjšim mstom pa nek petrol je na desn istrani iz te smeri vožnje mal naprej od mostička. no pred tem mostičkom je nek križiše. tam smo šli levo. nekam u tri krasne ... pa tko sedim jaz spredaj na sovoznikovi strani, fural je cajhnov fotr, mare pa vzad za fotrom. pa tko tišina, radio potih špila, pa nas nek avto preheti, pa mare na polno v smeh. midva z maretovim fotrom oba wtf?!! ... pa prav mare: zaostajamo za en krog. hahaha. jao ej. jst sem umru od smeha. lol. pol smo le našl uno bajto pa je mare kupil ta ojačevalec. hehe. pol je bil mare vesel k radio.

jaz sem špilal bobne, sraka bassko, cajhen pa ritm kitaro. pel ne vem več kdo je. špilal smo pa, pička nisem več ziher kaj se niti ne spomnem več tolk dobr, neki v stilu death/thrash metala. nismo dolg časa mel ta demo band. niti ne vem kako se je imenoval ta naš demo band. pa tud špilal smo zanič. nismo se znal ujet. pol smo po ene 2-3-4 mescih razpadli. ni nam šlo. jebat ga no. sorry cajhen. upam da nisi jezen.

drgač pa cajhen: a ti kej veš kako se je imenoval ta naš demo band? pa kak točno stil smo mel? pizda k nismo nič posnel. jaz nimam nič doma od teh vaj posnetega. tud ne vem če smo sploh kdaj kaj posnel. pa tud ne vem kdo je bil glavni član banda. pač kdo je komade koval pa besedila pisal.

no sej ni važn. mare povej še ti kej okol tega benda.

------------------------------------------------------------------------------------------

pa še to cvetko bi povedal, lol, haha:

moj fotr je delal na železniški postaji v kamniku. je bil postaje načelnik te postaje. na tej postaji smo tud živel. pač v stanovanjskem delu te železniške postaje. in je moj fotr z enim svojim kolegom šel... oziroma sta šla kupit 3 spalnike. 3 une jugoslovanske spalnike vagone. lol haha. oba sta hotla pol iz tega naredit bar. lokal. moj fotr je kupil 2 spalnika. un njegov kolega pa 1. in je pol moj fotr šel z mojo mat to izpelejvat pa do neke mere sta izpeljala to. un fotrov kolega ni pol nič naredil iz tega. in te tri spalniki so bili locirani na železniški postaji v kamniku na zadnjem slepem tiru. no v glavnem. kaj sem hotel povedat? - to, da smo pol mi naša kamniška ekipa mel tam ene par krat za novo leto uber brutalne žurke. lol to je blo uber uber uber dobro. od une disco razsvetljave, do muske po naših željah, pijače neomejeno, tud hrane, slemanja na polno, for/jokeov na miljone, komiranja tud. si lahk predstavljate. to je blo za moje pojme uber nepozabno obdobje. lol k ga je fotr zmagu s to nabavko. žal pol fotr ni nič izpeljal naprej s tema vagonoma. un fotrov kolega pa tud ne. pol kasnej čez par let so šli v razrez/uničenje. drugač so bili to vagoni namenjeni za razrez pa uničenje kot je pretopitev kovin pa sežig lesa in tkanin. pač destrukcija vagonov. hehe. in so bli za nabavko full pocen. zdej točne cene ne vem. ajde, od oka, recimo kot če bi danes v evrih bil vsak ene 1-2.000€. đeparac. bv cena. hehe. je pa vsak od teh vagonov bil dolg tam cca 36m. hehe. k se je blaž berlec k so ga pol kasneje krstil za bwazeta, haha - to je blo smeha na polno, en krat spomnil fraze, k te vagoni so mel wc, ne, pa smo tam hodil scat pa srat, sta se moja starša full pizdila da ne smemo to počet ker vagoni stojio in se to vidi pol pod vagoni.... se je spomnil fraze: ne seri dok vlak stoji. to je blo tud uber smeha na ta račiun.

----------------------------------------

no pač tko nam ga je dogajal v kamniku. hehe. blo kr zabavno in zanimivo.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2021 at 07:42
Hahahah, zakon tole z vagoni :D

Drgač pa ena anekdota še iz SŠ časov glede kupovanja fršterkarije: k je šel basist nabavljat ferš tm nekje 1997/98 k Fujotu v Kranj in mu je ta hotel podtaknit nek 60W Fender, rekoč: "Ma ja, vidi, 60 Wattov američkih, to je naših 100 Wattov." LOL

Sej pol je rajš vzel žval od Trace Elliota, na katerem sem opravil avdicijo za kruleža, haha, ni blo težko na taki potuhi :)




Edited by Mrtupevc - 14.Jan.2021 at 07:43
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2021 at 07:52
haha supermarket pr Fujotu, jst sm skor 20 let zivel 100 m stran od tistga zakloniša :D :D

teh zgodb z nabavo opreme je itak polno, k včas ni blo tega tolk, sploh pa ne za tko male pare k se dons roba dobi. Mi smo pru bend mel tko, d sm jst na sposojeno bas kitaro igral v klopljen v nek svoj čas solidn hifi komponentn sistem (ki pol seveda ni bil vec solidn), kitarista pa s tapravimi fendercami (za tist cajt ful enga keša, američki strati pač) oba skupej z razdelilcam v eno 15w čebelco od ibanez solid state ampa, vokal pa v nek krš iskra hifi. bobnar je mel pa nekej najcenejšga kar se je dal dobit takrt.....in smo špilal. Kr smeh, mam še eno kaseto našega jammanja, sam je ne upam poslušat :D
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2021 at 10:23
Moram reči, da smo tekom špilanja spoznal precej dobrih placev in folka (Stara šola v Komnu & Bišto, Prizidek stare porodnišnice Postojna & Izus, Klub "Pri rdeči ostrigi", ko je bil plac več kot pol manjši in ko je zmankal pera - dobesednoCool, Unterhund v Ormožu ("Špilej, as pička als metalc?!"LOL), koprski MKC in Brecljeve inčuneBig smile, Brežice crew (Tenacious Zghantsi & fakin top jota) pa še bi lahko našteval... Ne spravim se napisat vsega naenkrat... Sej mogoče je pa takole boljš, da se kak cukr ne izgubi v poplavi informacij Smile

Ha, mogoče ena anekdota iz ormoškega Unterhunda, k sm se lih spomnu: Včas je bla fešta že, ko smo prišli na plac in tko pač, folk mal dreza, "Kvaute špilal, kvaute špilal?" In takoj smo dobil največjega fana, ko smo rekl, da na konc pa mogoče CC pa Deicide padeta. Tip je čist znoru in tulu, da tole bo pa žurka do konca. No, po koncertu sm ga vidu komirat v grmovju, legendaLOL



Edited by Mrtupevc - 18.Jan.2021 at 10:27
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2021 at 00:42
Še metalskih zgodb bi. Zanima me recimo kaj se je zgodilo ko ste prvič slišali bende ki so vam (še danes) najljubši. Pr meni, ne lih prpu prvič, ampak pri 15-ih sm po nesreči razbil luster ko sm poslušal Manowar in zraven norel po sobi, ko sm bil 19 mi je pa tako škljocnu vrat da ga nism mogu premikat par dni ker sm prebrutalno slemal na Helloween prvo plato. Mentalno pa itak totalni prevzem možganov. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,297 seconds.