Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - New Way
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

New Way

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: New Way
    Posted: 26.Dec.2020 at 14:21
Dajmo lepit linke in predloge novh bandov ,ki so vam všećni in pri srccu,(heavy,speed,thrash,death,doom,black...)Ali vas je večina ostala v 80ih in zgodnjih 90ih.
Metal on metal Never will die

Parties and concerts

Keep it alive

Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2020 at 01:48
Nič bat, tudi moderno muziko poslušamo. Sam redno čekiram priporočene zadeve na Bandcampu in YouTubu, vsako leto najdem marsikaj zanimivega. Tukaj je nakaj primerov, ki niso za vsakega, a sem za njih zadnjem času vseeno odprl denarnico. 

Pa začnimo s primerkom, ki diši po preteklosti, a je kljub temu moderen: Blood Incantation. Hidden History of the Human Race je vrhunska stvaritev iz lanskega leta, ki vas popelje v svet nekih teorij o alienih. Rifi so hudi, izvedba je kot se šika, album je za moj okus ravno prav dinamičen. To je to.



Ulcerate je en tak bend, ki z leti postaja vedno bolj prepoznaven. Osebno sem velik fen albuma Shrines of Paralysis, a tudi letošnji dolgometražni izdelek je odličen in po mojem mnenju najbolj primeren za prvi posluh, če še niste seznanjeni s to skupino iz Nove Zelandije.



Time Lurker je solo projekt iz Francije, ki se pogosto predvaja na mojih večpredstavnostnih napravah. Gre za nekakšen atmosferični black, ki nima veliko skupnega z Burzumom, ampak poslušalca vleče v vesolje.



Na Metalstormu sem opazil, da Abysmal Dawn pri mnogih komentatorjih zadnjega albuma niso posadili na plodna tla...meni pa je Phylogenesis dober primerek modernega death metala, ki me je takoj brcnil v ušesa. Presodite sami.



Car Bomb so po mojem močno podcenjen bend. Gledal lani v živo na BA v istem dnevu kot Meshuggah in Animals As Leaders, zaradi česar mi je srce še celo noč bilo v nekih sumljivih taktih ;) 
Opozorilo: uradni videospoti niso primerni za epileptike, še posebej to velja za Dissect Yourself (PEW PEW PEW PEW PEW!).



Psudoku je še ena praktično neznana bizarnost, ki pere glavo. Marsikomu tole ne bo všeč, meni je pa noro! BRRRRBRRRBRBRBRBRBRRBRBRBRRR



Pa da zaključimo z neko zadevo, ob kateri se ne boste začeli nekontrolirano tresti in peniti okrog ust.
Cloudkicker je instrumentalni projekt Bena Sharpa, na katerega sem na spletu sicer naletel že pred več kot desetimi leti (na nekem drugem delu tega foruma obstaja celo tema), a bi ga rad omenil, ker je dec že malo zavil v neke bolj post rockerske vode, a se je v letu zaznamovanem s pandemijo vrnil z malo težjim albumom, ki nosi naslov Solitude.




To je to za zdaj.


Edited by Železnk - 29.Dec.2020 at 01:51
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2020 at 11:11
Originally posted by Crow Crow wrote:

Dajmo lepit linke in predloge novh bandov ,ki so vam všećni in pri srccu,(heavy,speed,thrash,death,doom,black...)Ali vas je večina ostala v 80ih in zgodnjih 90ih.


kaj točno je "novo"? Vse po letu 2000? in s tem misliš na novo nastale bande ali tudi novejše albume starih bandov?
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1002
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2020 at 19:36
Tale CD se je zadnjič prisvaljkal kot darilo ob enem nakupu, prej benda nisem poznal. Verjetno bo Cajhen-approved Cool Big smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2020 at 19:59
'..ker to je čista oldskull zmaga, tak nepretenciozen death metal, ki ti požene kri po žilah v dobrem smislu kot znajo samo brazilci, k te fuknejo dobri riffi, da bi vrtel čupo do mraka in si popeval če bi znal besedila na pamet tako kot metallicina, ampak ne gre, ker mi je jezik malo tuj, zato puščam da mi govori glasba, ki sploh ni slaba, ampak na koncert pa ne bi šu, tudi če bi prišli jutri, ker to se suče iz avtomobila okrog katerega stojijo še trije pjančki na fakin' parkin' lotu, ker sem tolk tr00 in čist v r00ts....'


Sleepy


Edited by devlin - 30.Dec.2020 at 20:38
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2020 at 23:03
Omeniti moram še najbolj pozitivno presenečenje letošnjega leta: Nuclear Power Trio


Ko mi je YouTube predlagal ta video, sem najprej mislil, da gre za še en zajebantski bend, kjer je muzika v drugem planu. Seveda ne moreš pričakovati resnosti od zasedbe, katere člani nosijo maske Donalda Trumpa, Vladimirja Putina in Kim Džong Una, a tale projekt se je izkazal tudi pri sestavi in izvedbi komadov. Gre za instrumentalno zadevo, še posebej pa bi izpostavil bas, ki poskrbi za odličen groove.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2021 at 22:58
Originally posted by Crow Crow wrote:

Dajmo lepit linke in predloge novh bandov ,ki so vam všećni in pri srccu,(heavy,speed,thrash,death,doom,black...)Ali vas je večina ostala v 80ih in zgodnjih 90ih.


Sej so teme za metalske podzvrsti že odprte pod Tuja scena, za nove in stare bende.

FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,703 seconds.