Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Najslabši koncert na katerem ste bili?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najslabši koncert na katerem ste bili?

 Post Reply Post Reply
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Najslabši koncert na katerem ste bili?
    Posted: 27.Jan.2021 at 16:20
Osebno idemo redom:

1. Borknagar 21.4. 2016 gala hala. Obup. Odšel po par komadih, predno bi umorili kakega meni ljubega. Diabolical prav tako nevzdržni, k sreči so vsaj Kampfar dobro ružili, da ni šla karta popolnoma v nič.

2. Vintersorg prvi Metalcamp. Prišli so optimistično z kombijem čez celo Evropo in posledično pristali v Tolminu popolnoma izmučeni, komaj sposobni igrati in peti. Tudi bedno vreme ni pripomoglo k izkušnji.

3. Metallica na Bežigradu leta '99. Obup kar se tiče petja. Jamezzz enostavno ne zadane več vokalov. Ne gre in pika. Poleg tega so bili v Alcoholica obdobju. Predskupine so bile Skytower, od katerih sem ujel zadnje tri komade in niso pustili nekega vtisa, cvilimožek King Diamond mi močno ni zibal, edino Monster magnet so me zanimirali v živo. K sreči smo vse to videli za ušivih 5.000 Sit, kar znese danes oko 20 evrov, tako da vsaj damage ni bil prevelik.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2021 at 10:27
Moj najslabši koncert je bil tolk slab, da sem ga takoj pozabil, tako da ne vem kateri je to bil.
(...zakaj bi se ga sploh hotel spominjat)
Big smile
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2021 at 18:23
V glavnem so me razočarali kakšni večji koncerti, ampak ne toliko zaradi izvedbe same, kot pa zaradi dejstva, da sem stal nekje v gužvi, med zašvicanim in pijanim folkom in sem komaj kaj videl na oder. pogled na velike zaslone me pa nikoli ni zanimal. zato tudi že nekaj časa dajem prednost sediščem na tribuni pred stojiščem, četudi sem zato nekoliko dlje od odra. tako sem z bolj medlim občutkom v želodcu šel domov s koncerta U2 v ZG, Metallica v Bologni, Rammstein v ZG, pa še kakšen bi se našel.
zaradi jajcanja na odru, pa so me odbili:
1. Guns n' Roses v Gradcu
2. Depeche Mode v Stožicah
3. Mark Knopfler v Stožica - izvedba sicer v nulo, ampak na splošno preumirjeno vse skupaj, sem skoraj zaspal.

V ozir pa nisem vzel nastope bandov, ki so se mi zdeli brezvezni, ker sem njihovo glasbo poznal preslabo.

Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2021 at 08:03
Manowar v Tolminu 2010. Obup, grozna setlista, grozn nastop. In pol par dni kasnej repriza istega shita na češkem. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
razor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote razor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2021 at 08:07
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Manowar v Tolminu 2010. Obup, grozna setlista, grozn nastop. In pol par dni kasnej repriza istega shita na češkem. 


Ne vem, kako je bilo v Tolminu, ampak za tistega na Češkem pa vem, da ga nisi do konca pogledal :). Tist kvazi ognjemet smo že iz kampa vidl ...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2021 at 10:56
Originally posted by razor razor wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Manowar v Tolminu 2010. Obup, grozna setlista, grozn nastop. In pol par dni kasnej repriza istega shita na češkem. 


Ne vem, kako je bilo v Tolminu, ampak za tistega na Češkem pa vem, da ga nisi do konca pogledal :). Tist kvazi ognjemet smo že iz kampa vidl ...


uh, načeloma se ognem teh šimfanje tem, pa vseeno.. sm mal preletu kako sem tedaj opisal situacijo v reportaži.

Pa sm bil kr fen manowar tedaj. Sam tole je blo pa res kr slabo. Ubistvu eden izmed mnogih dolgih žebljev v krsto mojemu zelo zaverovanemu metalstvu tedaj, kjer so mi zarad tovrstnih nastopov začeli propadati ideali, metal, ki mi je nekoč pomenil vse in še več se je nekako razkrinkal v karikaturi same sebe skozi zanič in razštelane black metal bande, ki jih je skupaj držala le še šminka, pa tale nastop oz. nastopaštvo manowar, kjer je tudi demayotov solo namesto virtuoznosti pokazal kr eno boksanje inštrumenta. fuj. slabo.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 08:29
mayhem, ko so v mostovni spilali de misterius dom sathanas.. oni sicer ne slovijo po dobrih koncertih, vsi so bli pretty much podpovprecni.. ampak to je blo pa tok slabo, da sploh nisem prepoznala komadov in sem po dveh tovrstnih sumenjih zapustila prozorisce in sla cebljat ven.. nekako pa sumim, da je to del njihovga fuck off etittjuda..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 09:13
Originally posted by grafin grafin wrote:

mayhem, ko so v mostovni spilali de misterius dom sathanas.. oni sicer ne slovijo po dobrih koncertih, vsi so bli pretty much podpovprecni.. ampak to je blo pa tok slabo, da sploh nisem prepoznala komadov in sem po dveh tovrstnih sumenjih zapustila prozorisce in sla cebljat ven.. nekako pa sumim, da je to del njihovga fuck off >>>>EtITuuuuuuTaaaa<<<<<..

ja, ta fuckoff EtITuuuuuuTeeeee men največji cancer scene, metalska negativna selekcija, anti-vse, zraven še anti-glasbeništvo.

js sm se kr utrudu od tega, ne samo ob dejstvu da smo požrl več kot preveč takih prou bednih koncertov slabih glasbenikov... ampak da ti zraven še folk to zagovarja in tupi neki kako ne štekaš EtITuuuuuuTaaaa... prov z veseljem  ga ne :D 


Edited by frogstomp - 29.Apr.2021 at 09:14
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 12:25
vis, je treba samo znat zapakirat neznanje in slabo igranje.. :D 

no, mizantropicni bm sceni tak princip se nekako pritice - ampak mene ne bojo vec vidli na mayhem koncertih.. si raj nabijem to odlicno plato v avtu in mam dogodek, kot ga sama hocem..  
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 13:06
Originally posted by grafin grafin wrote:

no, mizantropicni bm sceni tak princip se nekako pritice - ampak mene ne bojo vec vidli na mayhem koncertih.. si raj nabijem to odlicno plato v avtu in mam dogodek, kot ga sama hocem..  


se ne strinjam s tabo glede Mayhem. sicer vem, da je bilo ozvočenje v Mostovno na dotičnem koncertu resnčno slabo, saj je kolega obiskal koncert v NG in MB, in je bilo v MB dosti boljše po njegovem mnenju.
No, jaz sem si pa njihov nastop v sklopu tiste turneje ogledal kar 3x, in je bil nastop v MB najslabši, v ZG in Münchnu pa odlično. Prav tako sem jih videl že prej on po tem, pa so mi bili vdno dobri/solidni, nikoli slabi.
se pa strinjam drugače z obema: samo zato, ker je v živo, še ne rabi biti slabo - sploh če je na CDju vse na svojem mestu.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 13:43
ja no blackmetal ima to posebnost šlepanja na imiđ, šminko.. in neko nenavadno podporo puhoglavk, ki pride zraven... pa da se ne razumemo narobe.. pogledaš nastop taake, ki je vedno popoln, vsi poznajo svoje inštrumente u nulo in linije v živo so odigrane tako kot se zagre. 

in pol pogledaš kopico ostalih bandov, ki jih niti omenjal ne bom... enkrat sem se čudil šundru in prosil tonca, da mi pokaže kaj točno dobiva od basista v mix... takoj sem lahko izključil krivdo ozvočenja ali tonca - uno enostavno ni bilo igranje, ampak ja.. poziranje z inštrumentom in šminko.. 

ubistvu mi gre kar na jetra ta relativizacija vsega umetniškega (one man's trash is another man's treasure).. predvsem, kadar prihaja iz strani dobrih umetnikov samih... od ljudi, ki očitno imajo veščino, znanje, disciplino in širok opus dobrih stvari.. kot da se ne zavedajo, da sebi jemljejo mandat s tem, ko s tem relativiziranjem svojihj 20+ let piljenja discipline dajejo ob bok nekomu ki se podela na kanvas 0_o z musko je pa prbližno isto. 
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 14:34
mayhem sem vidla nekajkrat, prvic 2004 na metelkovi, ko so igrali s cadaver.. nikoli niso odspilal optimalno.. pa nisem nek picajzlast audiofil niti ne glasbenica, zanima me izkljucno vajb.. samo ta tazadnja bera je bila pa res kr neki, mogoce se bolj zato, ker sem se res veselila tega nastopa.. in velika pricakovanja so vedno na robu, da se prevesijo v razocaranja.. 
in evo jih, majo vsaj top pozicijo na mojem the worst of.. :D

je pa zivi nastop ubil se eno mojo fascinacijo, eno prvih pravzaprav - cradle of filth.. ampak to pa bolj zaradi danijevega dickheadovstva kot zarad izvedbe.. te se v bistvu sploh ne spomnem.. mogoce je pa to ratalo v sufkotovem slogu (zakaj bi si sploh zapomnila).. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 15:30
Haha, komaj sem čakal da se kdo spomni cofkov nekje notri v sebi, ker se jih sam nisem. Embarrassed

Nastopa se sicer spomnim bolj slabo vem samo da je ona gorostasna diva pričela kmalu po začetku nekaj pizditi v mikrofon, Dani je bil itak nažgan in uničevalno nastrojen, folk pa ga tudi ni prav dolgo toleriral = pobeg z odra, ne spomnim se ravno da bi ga odnesli dol, samo vem da so po par komadih in pizdenju zapustili oder. 


Dans mi je to v bistvu bolj LOLZ kot kaj drugega, ker sem videl še polno dobrih bendov vmes in tako nisem objokoval kupljene karte zaradi te katastrofe.

Dusk... and her embrace mi je še vedno top plata (tudi če mi je Deni kreten), vse ostalo od njih pa več ali manj griš.


Edited by devlin - 29.Apr.2021 at 16:53
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2021 at 18:07
Originally posted by grafin grafin wrote:

in velika pricakovanja so vedno na robu, da se prevesijo v razocaranja..


hja, ta so tudi že meni odnesla marsikateri koncert... ampak zato ga še ne kategoriziram kot slabega. pač ni bil vreden spomina. Smile

tako me je recimo kolega moral spomniti, da sem bil na koncertu Cannibal Corpse in Krisiun v Šiški. do zadnjega sem trdil, da nisem bil, dokler mi ni pokazal tega linka: https://www.paranoid.si/reportaze/cannibal-corpse-krisiun-hideous-divinity
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.May.2021 at 12:24
se naceloma strinjam s tabo, dejan.. ampak v osnovi gre za vprasanje, ki predvideva zelo subjektivne odgovore in tudi subjektivne reakcije.. v moji zavesti imajo mayhem s to doticno plato en poseben status, vezan na zlo dragocene magdalenice.. nikoli nisem bila prica ok nastopu mayhem, se vec, z zadnjim nastopom so se mi pac do konca prismradili, tko da jih bom najbolj verjetno poslusala samo se preko plate..  

glede cofov pa sem mislila na njihov koncert v cvetlicarni.. njihov mc nastop alias komicna polomija je samo se potrdil to, kar sem videla v cvetlicarni.. jih imam pa vseeno kar v cislih, vec plat je v mojem imaginariju legendarnih..

verjetno je kup bendov slabo odspilalo, pa sem nastope enostavno pozabila.. pozabila sem tut kup dobrih nastopov.. v spominu mi ostajajo tisti dogodki, ki so legendarno odlicni ali pa legendarni poden, se pravi skrajni vrhovi dozivljajskih amplitud..



se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,234 seconds.