Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2022/03/16 1914, Daimona, Snogg @ Velenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2022/03/16 1914, Daimona, Snogg @ Velenje

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2790
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2022/03/16 1914, Daimona, Snogg @ Velenje
    Posted: 12.Nov.2021 at 08:47
Železni Aktivizem bo marca v velenjskem klubu Max gostil dogodek All Quiet On The Western Front Tour 2022, kjer bodo krvave stihe in temačne melodije nad dvorano zlivali black metalci 1914. Kot predskupini bosta nastopili domači zasedbi Daimona in Snøgg. Koncert se bo odvil v sredo, 16. marec, več informacij glede vstopnic in ostalega pa bo znanih v bližnji prihodnosti.
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2021 at 10:41
Vrhunsko! 1914 zadnje čase kar pogosto poslušam (1. album mi je res všeč, pred kratkim je bend izdal še drugega), zato se bom potrudil, da po dolgem času spet pridem v Velenje. Upam le, da nam do takrat vlada ne sprejme še kakega butastega ukrepa, zaradi česar bi dogodek lahko odpadel...je pa res, da bo takrat predvolilno obdobje, v katerem se politiki na oblasti po navadi skušajo prikupiti ljudem, zato verjetno lahko pričakujemo bolj sproščene omejitve.

Po Jinjer je to že drugi meni všečni ukrajinski bend, ki ga je Železni aktivizem pripeljal v svoje mesto, zato en velik poklon ekipi! Če mene vprašate je trenutek ravno pravi, saj bi mali klubi, kot je tamkajšnji mladinski center, tudi za 1914 kmalu lahko postali premajhni.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2021 at 11:21
Pred nedavnim je ven prišel tretji (2015, 2018, 2021). Samo omenim, če si enega mogoče spregledal - da boš imel še več za poslušat ;-)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2021 at 11:37
Prav imaš. Eschatology of War nisem spregledal, le iz nekega neznanega razloga sem imel v glavi, da ne gre za dolgometražni izdelek, temveč za EP. Zakaj sem tako razmišljal, kljub dejstvu, da je omenjeni prvenec daljši od 50 minut, mi ni povsem jasno :)

Kakorkoli že,  band za moje pojme preigrava lepo mešanico death, black in doom metala, vse skupaj pa ovije s tematiko 1. svetovne vojne (do nekaj let nazaj je bila to dokaj spregledana tema v muziki).
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.