Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - METAL KLET
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

METAL KLET

 Post Reply Post Reply
Author
Message
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: METAL KLET
    Posted: 06.Jan.2022 at 20:46
https://www.youtube.com/watch?v=nSdt0r7Ub2E


evo tle, vam predstavim mojo metal klet! Ja, še pospravljam.....preden mine korona bo pospravljeno, obljubim!

Robert
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2022 at 22:24
haha
jao jao
kje ti je fora?

jst sem full mislil da gre za kak plac kjer se metalci zbirajo ala pri mariči v lj na metelkovi pa to.
pol pa private basement. haha.

ja sej cool.

je kr metalska klet sam premal je črne barve hehe.
dodaj neke črne zadeve obvezno ala posterje al pa kr črno barvo v roke pa preštrihi kake površine pa gor daj pet kaj ala posterje pa zastave pa tko.

hehe. metal klet.

cool. thumbs up.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2022 at 23:50
Zgleda v redu Thumbs Up Anti blizzard lopate sicer ni na spregled, ampak sm zihr, da bosta tvoja potomca tole kar z golimi rokam skidala :)

Bom mal priredu besedilo od Manowar glede na to, da je eden od tvojih orlov 'impostor':

''cos I need metal in my life, just like a pheasant need to fly'  ...to je valda iz komada '(I wish I) quit mah job deez mounen!!!!' :D
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2022 at 08:40


Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2022 at 08:42
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

haha
jao jao
kje ti je fora?

jst sem full mislil da gre za kak plac kjer se metalci zbirajo ala pri mariči v lj na metelkovi pa to.
pol pa private basement. haha.

ja sej cool.

je kr metalska klet sam premal je črne barve hehe.
dodaj neke črne zadeve obvezno ala posterje al pa kr črno barvo v roke pa preštrihi kake površine pa gor daj pet kaj ala posterje pa zastave pa tko.

hehe. metal klet.

cool. thumbs up.

Saj to je lih moja delavnica, pa par lobanj in tako sem noter stlačil. Sem našel eno staro 5.1 ozvočenje in sem postavil zvočnike po celi kleti....seveda da bomo, imam velike Manowar zastave in bodo čiprej okrasile zidove
Back to Top
robert_balordo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 27.Aug.2016
Location: Gozd
Status: Offline
Points: 208
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robert_balordo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2022 at 08:46
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Zgleda v redu Thumbs Up Anti blizzard lopate sicer ni na spregled, ampak sm zihr, da bosta tvoja potomca tole kar z golimi rokam skidala :)

Bom mal priredu besedilo od Manowar glede na to, da je eden od tvojih orlov 'impostor':

''cos I need metal in my life, just like a pheasant need to fly'  ...to je valda iz komada '(I wish I) quit mah job deez mounen!!!!' :D

ja, pol je še tista: Where the phaesants fly, I will soon be there....
Ma saj fazan je prava metal ptica. Če si kdaj jedel fazana, je velika možnost da ti pride pod zob kugla. Če močno ugrizneš zob naredi "crack!" :DDD THE METAL REVENGE OF THE MIGHTY PHAESANT
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Mar.2022 at 22:11
Originally posted by robert_balordo robert_balordo wrote:




METAL!
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.