Print Page | Close Window

Nov forum

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Paranoid
Forum Name: Paranoid
Forum Description: PPP - pripombe, predlogi, pohvale
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=2
Printed Date: 29.Mar.2024 at 08:35
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Nov forum
Posted By: Pero
Subject: Nov forum
Date Posted: 13.Nov.2007 at 15:12
Komentarji?



Replies:
Posted By: Bassko
Date Posted: 13.Nov.2007 at 15:39
Zaenkrat zgleda in deluje super Smile


Posted By: NuuX
Date Posted: 16.Nov.2007 at 14:13
Zakon! kolk hitr naloada vse skupi. Je Pero končno vklopil turbo na 386ki Clap

-------------
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.


Posted By: Obleey
Date Posted: 16.Nov.2007 at 14:23
Supr forum je zdj...edin škoda ko je vse dou zbrisalo pa mormo spet vse na novo spammatEvil%20Smile
 
Drgač pa zakon!!!


-------------
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard


Posted By: Einherjar
Date Posted: 16.Nov.2007 at 14:28
Upam, da ne bo spama oz. da se ga bo brisalo.

-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Orgazmatron
Date Posted: 16.Nov.2007 at 14:29
it wasn't me


Posted By: Beno
Date Posted: 16.Nov.2007 at 14:44
Zkej mora bit angleški???


Posted By: Einherjar
Date Posted: 16.Nov.2007 at 14:45
Originally posted by Beno(Wajdušna) Beno(Wajdušna) wrote:

Zkej mora bit angleški???


Da se da znajti v njem...


-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Pero
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:00
Trenutno je angleški, morda bo nekoč preveden. Odvisno od odziva in potreb...


Posted By: N.J.C.
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:09
fajn zadeva

-------------
TWO IN THE PINK, ONE IN THE STINK!


Posted By: frogstomp
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:15
sicer sm glasoval slabši kot prej ker se počasi prilagajam spremembam ampak vseen, pohvalno - deluje v Operi! upam da bo tud bolj zanesljiv... da se bo pa kultura postanja kj popravla so pa najbrž pobožne želje;)





Posted By: PiWi
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:32
Mah, jz sm jezna... ta bulsh je bil ta prvi! Avatar dobite nazaj ob priliki, ker sem ga med nenapovedano selitvijo zgubila. Zdej sm v azilantskem kampu, brez vsega imetja. Na sploh mi pa ta sodobna tehnika glih zaradi te NETRAJNOSTI totalno ni fajn. Evo. Chist shkoda mi je vsega zapisanga na prejshnji in predprejshnji verziji foruma, k je shlo u nulo. Sovrazhm smrkce. Sam res. Te "logike" nimam rada spljoh.

-------------
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *


Posted By: Einherjar
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:32
zanimivo razmisljanje :)   

-------------
Non Serviam

http://einherjar.blog.siol.net" rel="nofollow - blog


Posted By: Lunik
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:50
OK, eno noobovsko vpašanje (v bistvu so 3), ampak kaj čem... Zanima me če moram slikco za avatar nujno zmanjšat na 64x64 pikslov al jo bo program avtomatično predelu? Pa a mora bit nujno gif al je lahko tud jpg, pa ostali formati? Jo lahko uploadam z diska al samo s strežnikov?


Posted By: frogstomp
Date Posted: 16.Nov.2007 at 15:55
sam ti pomanjša,ampak ne ohrani razmerja, tko da če boš mel standardno 800x600 sliko boš mel razpotegnjeno.. jst sm si dal na svoj ftp avatar, če ma kdo probleme s placom mu lahko uploadam


Posted By: Bifröst
Date Posted: 16.Nov.2007 at 16:16
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

Mah, jz sm jezna... ta bulsh je bil ta prvi! Avatar dobite nazaj ob priliki, ker sem ga med nenapovedano selitvijo zgubila. Zdej sm v azilantskem kampu, brez vsega imetja. Na sploh mi pa ta sodobna tehnika glih zaradi te NETRAJNOSTI totalno ni fajn. Evo. Chist shkoda mi je vsega zapisanga na prejshnji in predprejshnji verziji foruma, k je shlo u nulo. Sovrazhm smrkce. Sam res. Te "logike" nimam rada spljoh.


/j #we.care
Or open subject 'my problemz' .


-------------
You're an inspiration for birth control.


Posted By: Pipson
Date Posted: 16.Nov.2007 at 17:10
Ta nov Forum je Legenda :) (thumbs up!)

-------------
A?O ?ANTOZ KAKODAIMONOZ!


Posted By: devlin
Date Posted: 16.Nov.2007 at 18:49
Meni je všeč. Morda sčasoma še celo pogruntam kako uvoziti staro faco. Sicer pa so mi račke tudi super kul in sem  zadovoljen Thumbs%20Up.


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: matos
Date Posted: 16.Nov.2007 at 20:17
funkcionira neprimerno bolš, edin mal mi je.. prazen ? tko no kšne "metal reklame" na vrhu mankajo, nekej za vzdušje no.

-------------
. . .


Posted By: Real
Date Posted: 16.Nov.2007 at 20:33
Zaenkrat še je vse tak prazno... Mi je kr všeč ta novi forum! Smile

-------------
Nomen est omen.


Posted By: devlin
Date Posted: 16.Nov.2007 at 20:51
Dyza pa Propheta še ni... Embarrassed

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: grafin
Date Posted: 16.Nov.2007 at 22:30
zakaj ni cikfajta??
vau.. delete dela.. :)
drgac se pa se mal privajam..


Posted By: grafin
Date Posted: 16.Nov.2007 at 22:34
ah, sej je cikfajt.. sm se ze ustrasla.. :)

-------------
se oprasicujem za oftopik :>


Posted By: polopoklip
Date Posted: 17.Nov.2007 at 02:13
A obstaja možnost, da bi iz starega foruma prenesli diskusijo 'kolekcija' na nov forum? Škoda bi bilo, da bi šle vse tiste slike v nič.
Drugače mi je pa nov forum na prvi pogled simpatičen, čeprav mi funkcija 'active users' povzroča malo paranoje. :)


Posted By: Vraan
Date Posted: 17.Nov.2007 at 02:33

men je tole bols ;) lepo lepo



Posted By: .Hel.
Date Posted: 17.Nov.2007 at 11:58
Mene pa moti, ker mora biti sedaj vzdevek dolg vsaj 4 crke, tako da ne morem biti vec samo Hel :)

Pa a je ze kdo pogruntal, kje se nastima tisto, da ti pokaze le nove poste?


-------------
Garth, marriage is punishment for shoplifting in some countries!


Posted By: Guests
Date Posted: 17.Nov.2007 at 12:33
Originally posted by devlin devlin wrote:

Dyza pa Propheta še ni... Embarrassed


Sm pa jest hehe.Sorry narobe sm kliknu ti je še na mail poslal.


Posted By: frogstomp
Date Posted: 17.Nov.2007 at 13:23
men še ni jasno, kje se nastavlja kolk postov ti pokaže na strani, sm bil navajen na 50..? ni, al sem spregledal?


Posted By: Tokio
Date Posted: 17.Nov.2007 at 13:43
wOw! Clo dela.


Posted By: Ramious
Date Posted: 17.Nov.2007 at 13:47
Men zgleda odličen!


Posted By: Jan Ov Plain
Date Posted: 17.Nov.2007 at 13:59
Men je všeč, sam upam da bo tokrat vsaj kdo mal saniral svinjarijo sprot.

-------------
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.


Posted By: Play2kill
Date Posted: 17.Nov.2007 at 15:54
fino in hitro....pa še za razliko od prejšnega v operi lepo normalno dela

-------------
Life is all in vain, for only ashes will remain


Posted By: Guests
Date Posted: 17.Nov.2007 at 15:56
zakon! nov forum, stara nesnaga šla stran :) zdej pa se lahk na novo skregamo :)
 
Frogy je lep na sliki, Us ma pa lep avatar :) hehe


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 17.Nov.2007 at 16:14
Mene pa moti, ker mi ne piše več pri posameznih postih, kateri so novi in kateri ne Unhappy


Posted By: Pero
Date Posted: 17.Nov.2007 at 16:18
Na levi je ikonca, keri so novi. 


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 17.Nov.2007 at 17:32
Jaz je ne vidim, kako pa izgleda?

Če govoriš o tistih ikoncah, ki kažejo, v kateri temi je kaj novega, potem nisem tega mislil.


Posted By: Guests
Date Posted: 17.Nov.2007 at 22:09
Jst se glede menjave foruma strinjam s PiWi... nekateri smo se na starem kr precej trudil z ustvarjanjem določenih tem... velik mnenj in misli je blo podanih, ki bojo šle v pozabo, vrjetno se nam pa večini zdj ne bo dalo na novo o že 'prežvečenih' stvareh nabijat.


Posted By: Bassko
Date Posted: 18.Nov.2007 at 12:27
Pa lahko "nabijate" o čem drugemSmile.


Posted By: Jimmy
Date Posted: 19.Nov.2007 at 00:38
Ma meni je pa ušeč, kr mi je prou fajn da se je tolko unga "sranja" na starem, z eno samo potezo zbrisalo.... zakon... vse čestitke... :) 

-------------
...always somewhere...


Posted By: Kali
Date Posted: 19.Nov.2007 at 02:16
no ja vizualno mi forum deluje dost isto kot prejšn. tko da glede tega nemorem rečt da je bolš k je skor isto. dobr je da je hitrejši. mal me motjo črni okvirji na vrh oken k je use ostalo sivo alpa belo - pač preveč mi vn butajo.

ja men bi tut blo fajn da bi se kšne debate vrnile - ubistvu sploh od preteklih koncertou k so bli v njih linki do fotk


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Crnobog
Date Posted: 19.Nov.2007 at 07:26
Meni je tale zadevca zelo všeč. Vmesnik je odličen in deluje hitro kot blisk. Kaj si lahko še drugega sploh želimo.


Posted By: (—`•¸·´—)
Date Posted: 19.Nov.2007 at 09:13
vsaj deluje s spodobno hitrostjo, mogoče ne bom zgubila živcev preden se mi opre kaka tema in bom mogoče pršla do točke ko mi uspe kak krep tut prebratStern%20Smile


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 19.Nov.2007 at 14:57
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

Mene pa moti, ker mi ne piše več pri posameznih postih, kateri so novi in kateri ne Unhappy


Ja, tudi js pogrešam uni "Novo!" znakec. Pero?


-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: Pero
Date Posted: 19.Nov.2007 at 15:08
Tist novo se je poslovil s starim forumom. Sej se vidi na levi strani, v keri temi so novi posti...


Posted By: Orgazmatron
Date Posted: 19.Nov.2007 at 15:14
točno tako... teleta nepismena :P


Posted By: Orgazmatron
Date Posted: 19.Nov.2007 at 15:15
Originally posted by (—`•¸·´—) (—`•¸·´—) wrote:

vsaj deluje s spodobno hitrostjo, mogoče ne bom zgubila živcev preden se mi opre kaka tema in bom mogoče pršla do točke ko mi uspe kak krep tut prebratStern%20Smile
Bomo vidl kako bo ko bo par sto tisoč postov...


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 19.Nov.2007 at 15:44
Originally posted by Pero Pero wrote:

Tist novo se je poslovil s starim forumom. Sej se vidi na levi strani, v keri temi so novi posti...


Se mi zdi da tisto ne dela pravilno. Prej je kazalo za 2 temi da so novi posti noter, bli so pa v še eni ki je bla označena kot prebrana...


-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: Gorjanec
Date Posted: 19.Nov.2007 at 16:26
Jah se vidi, v kateri temi so novi posti, ampak jaz pogrešam prav oznako pri novih postih, ne pa da moram vsakič znova brati poste, ki sem jih že prebral, da najdem, kje se začnejo tisti, ki jih še nisem ...


Posted By: Orgazmatron
Date Posted: 19.Nov.2007 at 18:29
link do zadnjega posta je sicer čist desno... do zadnjega ki ga nisi prebral pa dvomim da se bo komu dal kodo popravlat... razn če je kak plugin za tale board na netu.


Posted By: Nordy Nuš
Date Posted: 19.Nov.2007 at 22:29
Meni je pa fajn, da so kode lepo pregledno zbrane spodaj :)

Joj Gorjanec, kako lep avatar :P :/


Posted By: Guests
Date Posted: 20.Nov.2007 at 16:53
Forum mi je zelo všeč, a:
1. Bi se dalo nekoliko povečati kontrast med citatom in tekstom izven njega? V prejšnjem forumu je tista sivina lepo sekala ven in si hitreje prišel do bistva sporočila.
 
2. V mojem prvem poskusu mi ni uspelo zmanjšati slike, ki sedaj po nepotrebnem zavzema pol ekrana. Mogoče je posredi le moja začetniška nerodnost, bom še poskusil. :)


Posted By: Atuin
Date Posted: 20.Nov.2007 at 18:14
Hmm  tud jest sm fizicno poskusu sliko zmanjsat pa ni slo...Sm se pol z stevilkami poigrovpa je delval...Ampak obcutk met kok pixlov je kok je pa tud drzga zgodba :)

-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: Gašper Fatur
Date Posted: 20.Nov.2007 at 20:56
Meni gre samo ena stvar res ful na živce. Znak za novo sporočilo (pismo v kuverti) dela kr neki v 3 pm. Enkrat kaže, enkrat ne, bluzi po svoje... Se da kej s tem nardit? Sploh ne vem kaj je prebrano in kaj ne.

-------------
FUCK THE WORLD


Posted By: Kali
Date Posted: 21.Nov.2007 at 00:42
mnja sliko se kle da nažalost sam tko zmanšat da zmanšaš št. pixlou napisanih v okncu in preračunaš pač da ohranš isto razmerje. 

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Asha Greyjoy
Date Posted: 21.Nov.2007 at 16:41
Ja, moj avatar je raztegnjen kljub 64x64..Confused 
Drgač se pa strinjam da bi bla potrebna sprotna sanacija.


-------------
We do not sow


Posted By: Alex
Date Posted: 26.Nov.2007 at 17:34
Lahko bi kej pisal da je učeri umru Kevin Dubrow od Quiet Riot. Od kje sploh dobiva paranoid novice?

-------------
Give me head 'till I'm dead


Posted By: Pero
Date Posted: 26.Nov.2007 at 18:42
Ob 8 zjutri še ni pisal nič o tem nikjer, pa sem prebral cca. 10 strani z novicami in vse newsletterje, tud tiste med spamom!


Posted By: Real
Date Posted: 03.Dec.2007 at 12:25
Hitro gre vse odpreti-to mi je zlo všeč!Smile

-------------
Nomen est omen.


Posted By: danzig
Date Posted: 03.Dec.2007 at 19:05
10000  boljše kot prej   !!!!!!!!!!


Posted By: Guests
Date Posted: 08.Dec.2007 at 03:38
Kaj če bi dr. Chop poleg svojega shopa dobil še svetovalnico? Brez njegovih dragocenih nasvetov bi danes težje brodil skozi življenje. (Morda bi ob uvedbi svetovalnice tudi njegov shop doletel klik več.) 


Posted By: Davorin.L.
Date Posted: 01.Apr.2012 at 11:20
Men ?umnikov ne prikazuje (oziroma so namesto njih kvadratki, oz š namesto ?). Uporabljam zadnji Firefox


Posted By: Krimpl
Date Posted: 01.Apr.2012 at 11:25
Meni se zdi rahlo nepregleden, verjetno se bom mogla sam navadit. Pa ?umniki ?trajkajo.
Mi ni blo pa nič jasno, ko sm odprla zadevo... :)


Posted By: Atheist
Date Posted: 01.Apr.2012 at 11:32
@Krimpl: Pero je napisal...
Originally posted by Pero Pero wrote:

Del nadgradnje končan, ostalo postopoma... :)...



Delno nepregledno je torej zato, ker je se dalec od tega, da bi bilo koncano:)


Posted By: Siph
Date Posted: 01.Apr.2012 at 11:50
Danes mi je v?eč. Jutri mi verjetno ne bo več.


Posted By: Banshee
Date Posted: 04.Apr.2012 at 20:52
Izgleda v redu, se mi pa zdi, da se zelo počasi odziva. Recimo, ko hočem kaj poslati, kar nekaj časa traja, pri prejšnji varijanti je šlo takoj. A se bo to še kaj izboljšalo, ali se to samo meni dogaja?

-------------
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)


Posted By: Biomorph
Date Posted: 21.Apr.2012 at 20:44
Sedaj ko je forum bolj temačen, se mi pa monitor bol greje. Ying Yang 


Posted By: devlin
Date Posted: 04.Nov.2012 at 15:05
Kako sem not zalepim gif, da dela?

Razumljivo za take kmete kot sem jaz prosim.


-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: frogstomp
Date Posted: 04.Nov.2012 at 16:33


 [img*]http://www.webdeveloper.com/imagesvr_ce/webdeveloper/animation/bnifiles/sonic.gif[/*img] 


poberi zvezdice vn.



-------------
https://www.youtube.com/channel/UCcJiE4QChjMCnC4ryPFMqbw/" rel="nofollow - KRIVE SPOHE - risana serija
https://frogstomp.itch.io/crisix-pizza-ep" rel="nofollow - CRISIX online game


Posted By: devlin
Date Posted: 04.Nov.2012 at 18:59
TNX.

-------------
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
https://postimages.org/" rel="nofollow">


Posted By: V1981
Date Posted: 09.Jan.2020 at 18:34
Ne vem, ce je ze bilo kje predlagano. Zdelo bi se mi dobro, ce bi obstajala moznost za vklop preverjanja v dveh korakih(s kodo, ki bi se jo prejelo na telefon) pri prijavi v forum(kot npr. pri Gmailu) ...

Enkrat ko sem izgubila dostop do vseh profilov na internetu mi je en pomagal z enim programom v treh sekundah v vse moje profile vdret(v treh sekundah v vsakega) in spremenit geslo in po tem sem povsod, kjer je obstajala moznost vklopila to preverjanje v dveh korakih, da je bolj varno.


Posted By: Speadge
Date Posted: 09.Jan.2020 at 18:59
Two Factor Authentication je sicer ok zadeva, ampak tisto "z enim programom v vse tvoje račune vdreti v treh sekundah" je pa nekoliko za lase privlečeno razen če:
1. si imela v prav vseh računih enako geslo (predvidevam, da ne)
2. ti je že prej s keyloggerjem pobral vsa gesla (super prjatu, ni kaj..)



-------------
P l a c e h o l d e r


Posted By: V1981
Date Posted: 09.Jan.2020 at 19:11
Razlicna gesla, s stevilkami, crkami, simboli, od 10 do 50 znakov.
Ni vedel za vse moje profile, samo za fb, za fb mi je povedal, da mi je sporocila prebral, ker ga je nekaj matralo glede ene osebe ... ni se bil v mojem racunalniku ali vedel mojih uporabniskih imen(razen fb), niti gmaila ... tudi v gmalu sem bila takoj notri z uporabo programa(ki ga sicer nisem zelela obdrzat, nocem tezav z zakonom, ce bi kdo napacen vedel, da ga imam gor, zaradi varnosti tudi nisem gledala imenovanja, da si ne bi zapomnila) brez vpisovanja gesla(kot tudi v fb), samo kodo mi je za gmail in fb poslalo na telefon, ker sem to ze imela vklopljeno ...

Zgubila sem dostop do profilov zaradi kraje internetne identitete zaradi osebe iz tujine, ki je morala imeti podobno znanje ali programe ... v fb in gmailu sem imela zabelezen ip iz Zda, ko sem zopet prisla nazaj notri(spremenjeni sta bili samo gesli, prejemanje kode pa ni bilo izklopljeno, kar si sicer ne predstavljam kako je mozno, mogoce zaradi ne prevec varno shranjenih nadomestnih kod).

Bolj po domace povem, ne znam razloziti s "strokovnimi" izrazi.


Posted By: Speadge
Date Posted: 09.Jan.2020 at 19:23
Za lase privlečeno.
Ne dvomim, da imajo tričrkovne agencije ogromno orodij in načinov (brute force, mitm....), ampak tole čudežno "one-for-all" orodje, ki ga ti omenjaš meji na čarovništvo.
Če ne nabijaš, ostajam pri tistemu keyloggerju in komentarju, kako "fajnega" prijatelja imaš, čeprav najbrž zgolj nabijaš.


-------------
P l a c e h o l d e r


Posted By: V1981
Date Posted: 09.Jan.2020 at 19:33
Saj ni bitno ce kdo verjame ali ne. Se bolje da ne, mi ne bo uspelo biti v nasprotju z zakonom zaradi vdora v lastne profile. Sem pa pridobila dostop do profilov s programom, ki mi ga je ta namestil sele po formatiranju racunalnika, Windowsi 7 so bili spremenjeni pred izgubo dostopa do profilov se v vecjo zmesnjavo kot profili, niti en program ni bil uporaben pred formatiranjem in ponovno nalozitvijo vsega, celo administratorska funkcija je bila blokirana na Win 7.


Posted By: Speadge
Date Posted: 09.Jan.2020 at 21:42
This is getting better and better ... LOL Kaj pa fonti v osebni izkaznici? V tej, ki jo nosiš v denarnici. So bili tudi mogoče malce spremenjeni?

-------------
P l a c e h o l d e r


Posted By: V1981
Date Posted: 09.Jan.2020 at 22:07
Smejis ze zadevi, ki niti priblizno ni smesna. Nisem prva z udorom vohunskega sranja na racunalnik. Na Ms, Mv, Fb, Gmail, Partis pa tud skoraj vsak lolek pride notri, ali pa na kaksen forum ... samo na forumu takrat nisem imela profila, Nlb klika pa tudi se na sreco ne. Nekdo, ki ni vedel za moj ip ... in se ni bil na mojem racunalniku ni mogel niti keyloggerja uporabit. Lahko se je sel to le ta, ki je to okuzbo spravil na moj pc(ne da bi sedel za kompom, za to bi mogla imet udrta vrata sobe in ne drugih dostopov) se preden sem poznala tega, ki je imel program, okuzbo sem odstranila sama s formatiranjem ze par mesecev preden sem spoznala tega in se je pojavila ista zadeva nazaj gor pred krajo internetne identitete(cemur je bila okuzba najbrz ze prvic namenjena, vendar prvic sem se je znebila pravocasno). Sicer pa se mi ne da, smej se torej, ce moras. Zelela sem le predlagati preverjanje v dveh korakih, ker nisem edina z izgubo dostopa do kaksnega profila zaradi vdora vanj.



Posted By: Speadge
Date Posted: 09.Jan.2020 at 22:49
Seveda ni smešna. Recimo, če bi mislil, da nas trolaš, bi bilo mogoče celo malce smešno. Tako pa se bojim, da v to, kar nam nabijaš, resno verjameš in zato seveda ni več smešno.
Prav trudim se, prisežem, da se ... da ne izrečem kar si mislim o tebi in tvojem duševnem ravnovesju.


-------------
P l a c e h o l d e r


Posted By: Pero
Date Posted: 10.Jan.2020 at 11:56
Webwiz forum ne podpira dvofaktorske avtentikacije.


Posted By: V1981
Date Posted: 10.Jan.2020 at 12:24
Skoda. Sicer bo najbrz ok.

Drugace je sedaj izgled res v redu z barvami vred.



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net