Print Page | Close Window

Prenova foruma

Printed From: Paranoid Metal Webzine
Category: Paranoid
Forum Name: Paranoid
Forum Description: PPP - pripombe, predlogi, pohvale
URL: http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=6336
Printed Date: 29.Mar.2024 at 14:54
Software Version: Web Wiz Forums 12.07 - https://www.webwizforums.com


Topic: Prenova foruma
Posted By: Pero
Subject: Prenova foruma
Date Posted: 31.Mar.2012 at 23:04
Zaradi nadgradnje foruma lahko v naslednjih dneh občasno prihaja od manjših težav.

Hvala za razumevanje!



Replies:
Posted By: Pero
Date Posted: 01.Apr.2012 at 00:52
Del nadgradnje končan, ostalo postopoma... :) 

Imate kakšne probleme? Če ja, javite. 


Posted By: Pero
Date Posted: 01.Apr.2012 at 01:34
V zasebnih sporočilih schummnigi še vedno ne delajo, ja... bojo ASAP :)


Posted By: Čak Boris
Date Posted: 01.Apr.2012 at 07:42
Men zgleda super.


Posted By: en3t
Date Posted: 01.Apr.2012 at 11:01
Super je. Lahko se roza barvo ozadja da bo bolj v stilu?! ;)


Posted By: Poli
Date Posted: 01.Apr.2012 at 11:51
Aaaaaaaaaaaaaaaa, a je sneg padel ?ez no???? Sploh n? jasn... kje so smileyji, kje so son?na o?ala... :s


Posted By: vulgaris
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:28
meni ve?ina ?umnikov nikjer ne dela in izgled foruma je obupen (grd).


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:39
Meh...a izgled ostane takole? Dokaj zracno:)
Sumniki itak mnogim ne delajo.
In kaksne naj bi bile pridobitve, mislim za nas, uporabnike...asking to much?

Edit: pri svojem postu vidim, da pri uporabi angleske tipkovnice se da vsaj nekaj brat za razliko od unega zelja s sumniki...


Posted By: Aurora
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:39
Ma ta star igled je bil itak kul-j...se kar ?e lovim...pa tud si?niki pa ?umniki??? ja, no...?efi majo platno pa ?karje v rokah!


Posted By: Aurora
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:45
Originally posted by Maddi Maddi wrote:

Ma ta star izgled je bil itak kul-j...se kar ?e lovim...pa tud si?niki pa ?umniki??? Ja, no...?efi majo platno pa ?karje v rokah!


Bom brez sumnikov pa sicnikov napisala, da bo sploh kdo kej uspel razvozlat te hieroglife:

"Ma ta star izgled je bil itak kul-j...se kar se lovim...pa tud sicniki pa sumniki??? Ja, no...sefi majo platno pa skarje v rokah!"

Vsekakor bi predlagala, ce se ze menja izgled foruma, da se zamenja za tisto forumsko opcijo, ki podpira tudi sicnike in sumnike, ker je drgac forum skorajda neberljiv...vizualno pa je bil prejsnji izgled res velikoooo prijetnejsi...vsaj za moj blond okus!


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:49
Moj okus je cisto dark, blacker than black, pa podobno razmisljam...


Posted By: Pero
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:54
Pizdarija, schummnigi so vceri ze ok delal! Farbe bojo druge itak


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 13:58
Ahhhh...kar naenkrat nov izgled, zelo, zelo privlacno. Najs estetsko.


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:00

Ravno sem bil v fazi pošiljanja:

"Upam, da je to neka vmesna faza prenove in ne nov layout...ker drgač se bom js preselil rajš kam drugam, saj me kar zmrazi, ko pridem iz glavne Paranoid strani v forum :D"

In kar naenkrat nov izgled, ki je dost boljši...thumbsup.gif



Posted By: vulgaris
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:02
al je to 1.april fora?

-------------




Posted By: Atheist
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:03
Pizda s(i)te hitriLOL


Posted By: Pero
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:05
Recimo, da je prvi april... in se server dela norca, ker vsake tolk cajta reverta na default skin in schummnige sfuka, čeprav smo se do 3 zjutri matral, a bi zadevo porihtal. 

PS: layout je začasen, bo še mal spremenjen. 
PS2: mal testirajte nove funkcije (zdej se za youtube ni treba več tolk matrat za embedanje, ...)


Posted By: (((OdiumNostrum
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:24
Bi se dalo nardit gumbek youtube med ukazi, ki bi ti sam vrgel ven podlago za embedding? Sam vprašam, ker sem ga videl na nekaterih forumih in je ultra praktičen... 


Posted By: Kali
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:43
hehe men je pa cist kul takle temacn forum :) ..usak ma pac svoj okus...mogoče bi se tko naredl da si usak loh po svoje izbere skin foruma... :) ...sej nevem a ta opcija ze obstaja k se nism sla brskat kaj je drugac - sm sam odprla forum, vidla O_o pa sla sm komentirat..men je crno ozadje definitivno bl prijazno ocem..

ščžscz...dela? ne dela? :)

Edit: ščž - šumniki trenutno delajo :)


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Mrkun
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:47
Men je biu pa prej bolši, nevem tale mi je tak čudn. Se bo zgleda treba navadit.


Posted By: Aurora
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:51
Originally posted by Kali Kali wrote:

hehe men je pa cist kul takle temacn forum :) ..usak ma pac svoj okus...mogoče bi se tko naredl da si usak loh po svoje izbere skin foruma... :) ...sej nevem a ta opcija ze obstaja k se nism sla brskat kaj je drugac - sm sam odprla forum, vidla O_o pa sla sm komentirat..men je crno ozadje definitivno bl prijazno ocem..

ščžscz...dela? ne dela? :)

Edit: ščž - šumniki trenutno delajo :)


Se kar podpišem tuki spodi...ful-j kul-j, jeeeeeeeeees!!! :)


Posted By: Kali
Date Posted: 01.Apr.2012 at 14:53
paranojd forum je tekom let doživeu kr neki prenov, pa usakič je blo na začetku čudn...sam pol se itak človk navad

backflash..ma kdo printscreene useh forumou pa se mu jih da nalept?...mau me nostalgija daje :D


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Katana
Date Posted: 01.Apr.2012 at 15:39
Bah, ful je grd :( lih zanč sm razmišljala kok mamo zakon forum, ni tak fancy k vsi ostali.. Evo, pa je..


Posted By: Real
Date Posted: 01.Apr.2012 at 16:33
Hmmm. Navadit se bo treba ja. Zaenkrat čudno ja...

-------------
Nomen est omen.


Posted By: Šujo
Date Posted: 01.Apr.2012 at 16:45
y u do this? :D

-------------
Fuck you and the horse you rode in on


Posted By: matos
Date Posted: 01.Apr.2012 at 17:56
u šit! najprej sm mislu da je prvoaprilska šala, sam zdej k je pa črn ozadje se pa zgleda ne hecamo več Big smile

-------------
. . .


Posted By: Mraz
Date Posted: 01.Apr.2012 at 18:08
Starejšega sem mel rajš.

-------------
http://doomedcrypt.blogspot.com" rel="nofollow - http://doomedcrypt.blogspot.com

http://www.facebook.com/verminatemusic" rel="nofollow - http://www.facebook.com/verminatemusic


Posted By: blackoutt
Date Posted: 01.Apr.2012 at 18:16
Če ste se navadl, da litr bencina stane že 1.5€, se boste pa tud na tole pomoje...

-------------
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone


Posted By: Aurora
Date Posted: 01.Apr.2012 at 19:01
Sej vem, da majo starešine več besede od mladičkov na forumu, ma meni ta različica izgleda res sede...rekla in ostala živa :)


Posted By: EndZeit
Date Posted: 01.Apr.2012 at 19:34
Zanimiv skin. Samo vse stare šumnike bo blo treba na novo nardit, saj jih je prenos čist zjahu do neprepoznavnosti!

-------------


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 19:39
papir je bel. daj belo. saj niste temačni v srce. v misli. v um. možgane. al kva(s)?
ma to je pa men že tolk izrabljena fora da morjo bit alternativni ala metal/rock/punk forumi temačno obarvani. ti si samo na ven, od sebe navzven temačen. ker sovražiš pokvarjeno in izpirjeno družbo. na not si pa še vedno čist. dajte belo! hočemo belo! dajmo belo!


Posted By: Ivan
Date Posted: 01.Apr.2012 at 19:44
Oj, Paranoid ekipa!

Meni je izgled super. Ful bolj prijeten za od gledanja v računalnik sfukane oči :)

Pa bele črke na črnem ozadju zmagajo!!!


-------------
DICKLESS TRACY
ERUPTION


Posted By: pestilence.
Date Posted: 01.Apr.2012 at 19:51
Hočmo nov banner levo zgorej, ker v tem odtenku je to dizestr!

-------------
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 20:04
mračnjaki. buuuuuu. imate spaljen papir. nič vredne besede.


Posted By: Katana
Date Posted: 01.Apr.2012 at 20:04
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Oj, Paranoid ekipa!

Meni je izgled super. Ful bolj prijeten za od gledanja v računalnik sfukane oči :)

Pa bele črke na črnem ozadju zmagajo!!!

Ej, sam za oči je pa res ugodnejše.. Tongue vsaj neki


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 20:21
c-c-c


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 20:22
mladina, kaj češ.


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 20:26
meni kul zgleda tole! Clap

edino res je treba banner zdej zamenjat Wink


Posted By: EndZeit
Date Posted: 01.Apr.2012 at 21:13
en velik plus za mobilno kompatibilnost !

-------------


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 21:22
Pero, ste ukinl edit message? če se zmotiš.


Posted By: Pero
Date Posted: 01.Apr.2012 at 21:35
Tole je default "dark" skin, tko da dvomim, da bo tak tudi ostal. CSS starega foruma ne dela na novem, čakam prilagoditve. 

Mobilna opcija je fajn, ja. Tud ostale malenkosti se mi zdijo dost OK, pač je bilo le 2 major veziji razlike od starega foruma do tega. 

Par malenkosti je treba še porihtat, pa bo super :)

PS: poste se da editat, Ijus :)


Posted By: Kali
Date Posted: 01.Apr.2012 at 21:53
Unhappy djte usaj da si loh usak svoj skin izbere za forum...moji očki so hvaležni za temno

-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: Pero
Date Posted: 01.Apr.2012 at 22:30
Opcije za zbirčen folk žal ta forum nima. 


Posted By: Guests
Date Posted: 01.Apr.2012 at 23:15
ja dej čist tko poglej. am aš ti v šol tud črn al graiften zvezek kjer pišeš z srebrnim kulijem? - to ful niste true.


Posted By: Sushy
Date Posted: 02.Apr.2012 at 00:46
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

ja dej čist tko poglej. am aš ti v šol tud črn al graiften zvezek kjer pišeš z srebrnim kulijem? - to ful niste true.

poglej si kej o odbojnih pa sevalnih barvah


Posted By: Pero
Date Posted: 02.Apr.2012 at 08:02
Pa o zdravilih...


Posted By: Guests
Date Posted: 02.Apr.2012 at 09:34
:) Kva spet ti o zdravilih?


Posted By: en3t
Date Posted: 02.Apr.2012 at 11:03

Torej le ni bil 1. april?! Confused


Me spominja na Windowse: z vsako novo verzijo obrnejo kaj okoli pa se potem loviš. No, sej človek je trpežno bitje pa se na vse privadi.



-------------
Everything they do and say might even fool a clever mind


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 02.Apr.2012 at 11:54
 
ijaaaaaaaaaa, seweda se bomo navadili... v več kot desetletju delovanja paranoida se je nekaj oblik že zamenjalo, ma še vedno smo se navadili :)
 
plus: kuk je zakon, da lahko brišem poste iz outbox-a Cool to me je vedno nerviralo :) skoraj nihče ne briše inbox-a in potem sem imela vedno poln outbox ! ahahahahhahah, prva stvar, ki sem jo naredila: outbox ->  delete all messages !
 
minus: ma veš kaj !!! če ste že šli v prenovo, bi namesto oranžne barve pa ja dali zeleno, no !!! Evil Smile LOL ma se hecam !!!  sem mogla nujno to pripomnit, če ne ne bi bilo vse kot mora bit ;-) tko, zdej se pa boljše počutim :PPPPPP  
oranžna barva je fajna, pa še nalepljeni linki so lepše barve kot prej !!!
 


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: Kali
Date Posted: 02.Apr.2012 at 12:32
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

ja dej čist tko poglej. am aš ti v šol tud črn al graiften zvezek kjer pišeš z srebrnim kulijem? - to ful niste true.
u šol sm večinoma spala pa si kopirala snov od sošolk... bi pa z veselem mela črn zvezek pa beu kuli, če bi se dal to kje dobit Tongue

za računalnik mi pa pač bol sedejo črna ozadja ker lažje gledam v to kot pa v bela k se use blešči..mnj me oči bolijo.

pero: v naslenji nadgradnji mejte v mislih še kšno opcijo za zbirčneže ;)


-------------
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 02.Apr.2012 at 12:40
kali: kupiš črne liste pa bel edigs svinčnik pa je rešena zadeva ;-) pa srebrne barve kuliji tudi obstajajo... in srebrno črna kombinacija je itak ena najlepših :) evo, zdej veš, če boš kej v šolo hodila :D

-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: PiWi
Date Posted: 02.Apr.2012 at 13:12
ej, stari, jaz oblachim chrno, ha Cool 

-------------
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *


Posted By: Davorin.L.
Date Posted: 02.Apr.2012 at 13:36
No, po prvotnemu zgroženju se mi je nova podoba foruma prav prikupila in podpiram spremembo! Super je!


Posted By: blackoutt
Date Posted: 02.Apr.2012 at 16:01
Men je prov kul takle izgled.
Ammmm....sm dobu mail, da je nekdo sodeloval/odgovoril na neko določeno temo...bo email notification spet deloval?
 


-------------
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone


Posted By: EndZeit
Date Posted: 02.Apr.2012 at 17:12
Samo nevem, ni več tako opazno,da je na nekdo neki novga poslal v topic, tista zvezdica je preveč skromna :D

-------------


Posted By: Pero
Date Posted: 02.Apr.2012 at 17:27
Originally posted by blackoutt blackoutt wrote:

Men je prov kul takle izgled.
Ammmm....sm dobu mail, da je nekdo sodeloval/odgovoril na neko določeno temo...bo email notification spet deloval?
upam


Posted By: Stne
Date Posted: 02.Apr.2012 at 17:28
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332etdefender/huidhui.js?0=0&0=0&0=0">
Originally posted by Mrkun Mrkun wrote:

Men je biu pa prej bolši, nevem tale mi je tak čudn. Se bo zgleda treba navadit.

Men tut prej bolš!


-------------
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!


Posted By: Pero
Date Posted: 02.Apr.2012 at 17:28
Originally posted by EndZeit EndZeit wrote:

Samo nevem, ni več tako opazno,da je na nekdo neki novga poslal v topic, tista zvezdica je preveč skromna :D
Puščica na desni strani, boldan topic, ... več stvari nakazuje, na nove zadeve. 

+stvar končno deluje pravilno, če se logiraš z več mašin (pokaže nove poste od zadnjega branja globalno, ne samo na eni mašini)


Posted By: Buco
Date Posted: 02.Apr.2012 at 18:52
Men je to že prej pravilno kazal...


Posted By: Pero
Date Posted: 02.Apr.2012 at 18:59
Men pa zlo zlo zlo redko (1x na pol leta recimo), pa imam zdej iste 4 mašine v igri... tko da neki bo na tem, da je zdej boljš :)


Posted By: Aurora
Date Posted: 02.Apr.2012 at 19:43
Kakorkoli...sm nova pr bajti, ne vem, kako ste meli prej, ma tko ku je zdaj, je meni bomba...res v nulo dobro...čestitke Perotu :*


Posted By: Katana
Date Posted: 02.Apr.2012 at 20:41
Men je všeč, da je boldan post ko je kej novga.. Hitrej prečekiram kar me zanima


Posted By: blackoutt
Date Posted: 02.Apr.2012 at 20:45
Se strinjam ja, men je tud to zlo fajn.

-------------
Counting all the assholes in the room

Well I´m definitely not alone, well I´m not alone


Posted By: Atuin
Date Posted: 02.Apr.2012 at 21:00
Meni je edino mal motece, da "strani" topicov ni vec na levi pod naslovom. Konstantno klikam na prvo stran niti. Ostalo pa Thumbs Up

-------------
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.


Posted By: martinck
Date Posted: 02.Apr.2012 at 21:17
Wooo gumb da pogledaš zadnji neprebrani post!!! Čist hudoo :D No pa tud ostalo je kul, res več olajševalnih opcij. Teme se bo pa treba še navadt, ni kej.


Posted By: Person-man
Date Posted: 02.Apr.2012 at 21:43
AAAA, PRAV LAJKAŠ LAHK POSTE, ZAKON Beer

Skratka, kul so mi nove funkcije. Na nov pa izgled se bom itak navadil v roku parih dni :)


-------------
http://www.facebook.com/otorinolaringolog - KiborgSpužva Büking™ FB pejđ
http://www.profanity.si/ - Profanity fuckzine
I party with lemons


Posted By: Guests
Date Posted: 03.Apr.2012 at 01:47
Pero, Logo si grdo ven izrezal iz ozadja. Al' karkol' si že naredil. Nazobčane robove ma.
Drugač pa moja zblojenost vidi v logotu ime Ijus. Zadnji dve črki. Haha. Ne se basat.


Posted By: sajmon
Date Posted: 03.Apr.2012 at 02:08
sprva sem mislil, da gre za prvoaprilsko potegavscino in priznam, da sem bil malcek skepticen. . ampak lahko recem, da sm se po 2eh dneh ze navadil, đđđ Smile

-------------
live for metal,die for metal !!!


Posted By: BOCO
Date Posted: 03.Apr.2012 at 07:14
ne vem al je že blo govora o tem,v glavnem ne morem poslat privat sporočila!prvo mi napiše, da imam pouhn box in da je limit 150 sporočil,pol pa ku sm neki starga zbrisal spet nič.potem mi pa kr naenkrat napiše, da lahko dobim še 180 sporočil in ko ponovim vajo spet isto ko na začetku.v čem je štos?

-------------
eh,fuck that shit and make some noise!!!


Posted By: frogstomp
Date Posted: 03.Apr.2012 at 07:16
pero se da mogoče vklopit podnaslove kot pri jokerjevem mn3njalniku.. da ne bo treba krajšat naslovov dogodkov, kjer igra več bandov kot se jih da stistnit v naslov...

-------------
https://www.youtube.com/channel/UCcJiE4QChjMCnC4ryPFMqbw/" rel="nofollow - KRIVE SPOHE - risana serija
https://frogstomp.itch.io/crisix-pizza-ep" rel="nofollow - CRISIX online game


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 03.Apr.2012 at 08:18
boco, verjetno ti je napisal, da imaš poln outbox in da je limit 150 sporočil... pobriši outbox, pa bo šlo... vsaj pri meni je bilo tako... in zdej si lahko spet veselo pošiljam pm-je :-)  možnosti, da lahko sami brišemo outbox prej nismo imeli (samo inbox smo lahko), pa si mogoče zato spregledal... skratka, briši outbox ! 
pa lep dan želimmmmm :-)
 
 
ZAKON !!! posti se lahko popravljajo samo znotraj 5 minut !!! to je ful dobro, ker včasih pridejo potem stvari zmaličene (ok, odvisno kaj dodaš/odvzameš... če ni bistvenega pomena, nima veze)... sem zdejle tela še nekaj dodat, pa mi je povedal, da ne morem... ma sem pobirsala cel post, pa dodajam zdej... matr, sem iznajdljive sorte LOL
 
mi je pa forum všeč... danes ko sem gori prišla, se mi je zdelo prav fletno... včeraj je bil še trenutek vizualne aklimatizacije :) nove funkcije bom pa še sproti odkrivala...
črno oranžna kombinacija je lepaaaa !!! imam doma oranžno rjuho, pa črno kapno za povštr in kovtr :) lepuuuuuu !!!
 
 


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: Mitja M.J.
Date Posted: 03.Apr.2012 at 08:20
Meni je tudi všeč ta nova zadeva... Vidim, da je kar nekaj takih malih izboljšavic (no, sicer jih še nism uspel osebno pregledat, vidu zgolj iz zgoraj napisanih mnenj). To belo na črnem, mi je tudi všeč. Menda je tudi bolj zdravo, kr ti ne bije tolko svetlobe direkt v oči (sej mogoče je bilo že kaj govora o tem... se opravičujem če ponavljm že rečeno). Pa tudi globalno na porabi elektrike se pozna (npr. blackle namesto google). In ker je forumašev res veliko, se globalno še kako pozna!!! Nuke
 
UUUU pa novi smajliji so tudi Beer ta mi je všeč!!!


-------------
MacGyver je zakon!


Posted By: Mitja M.J.
Date Posted: 03.Apr.2012 at 08:42
A edit tipke samo jaz ne vidim, al je res ni?
 
Pa sam sebi se tudi ne moreš zahvalit LOL
 
Hvala Mati, za razlago edit funkcije Thumbs Up


-------------
MacGyver je zakon!


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 03.Apr.2012 at 08:46
a to si se mi v naprej zahvalil za info kje je edit tipka ? LOL
 
odgovor: 
edit tipka je pod post options ;-) 
 
informacja stane 2 x 0,5l erdingerja...
hwala !


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: Mitja M.J.
Date Posted: 03.Apr.2012 at 09:01
V bistvu, po tem, ko sm jaz spraševal za edit opcijo, si ti svoje sporočilo "editirala" in mi najbrž nevedoč na vprašanje tudi odgovorila. Zato ti pripada le en Erdinger, drugega bom spil jaz za družbo Wink

-------------
MacGyver je zakon!


Posted By: BOCO
Date Posted: 03.Apr.2012 at 10:59
outbox je bil,ja.treba se bo navadit malo na nov izgled

-------------
eh,fuck that shit and make some noise!!!


Posted By: jejsus666
Date Posted: 03.Apr.2012 at 14:42
Favicon.ico zamenjajte. Ful me mot ta pisan znakec na bližnici v browserju ;). Kar živc mi dviga! AAAAAAARRRRRRGHHHHHHH, ARRRRRGGGGGGGHHHHHHHHHHHH Confused 


Posted By: Pero
Date Posted: 03.Apr.2012 at 14:57
first world problems :)


Posted By: tavta
Date Posted: 03.Apr.2012 at 16:34
Blond sem in mi ne uspe naštimati vrstnega reda postov v topicu -> "show latest post first/last"

Me nervira... mi lahko kdo pomaga?


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 03.Apr.2012 at 17:25
morda bi pomagalo, če se prebarvaš na modro...

-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: Guests
Date Posted: 03.Apr.2012 at 17:27
Haha kera izjava


Posted By: Mrkun
Date Posted: 03.Apr.2012 at 22:32

Originally posted by Immortin Immortin wrote:

Wooo gumb da pogledaš zadnji neprebrani post!!! Čist hudoo :D No pa tud ostalo je kul, res več olajševalnih opcij. Teme se bo pa treba še navadt, ni kej.


To mislš New posts? Ker to je blo tut na tastarmu že, Active topics (če se ne motm je blo tko), jst sm skos samo prek tega gledu, če je kj novga :D



Posted By: Everlost
Date Posted: 03.Apr.2012 at 22:38
Verjetno misli text ki je poleg naslova teme ... "Prenova foruma (1 New Post)" :) Fajne funkcije ma tale forum ... sploh koledar, ki te direkt pošlje na temo eventa.

Na izgled se bom pa moral še navadit :)



-------------
       
http://www.facebook.com/endeavoured" rel="nofollow - www.facebook.com/endeavoured


Posted By: tavta
Date Posted: 04.Apr.2012 at 08:20
Originally posted by tavta tavta wrote:

Blond sem in mi ne uspe naštimati vrstnega reda postov v topicu -> "show latest post first/last"

Me nervira... mi lahko kdo pomaga?

Well, a se lahko naštima vrstni red postov v temi? 

Ne vidim na pagetu, med settingsi pa tudi nisem našel. 

Če kdo stumbla upon, se priporočam.


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 04.Apr.2012 at 08:47
tam na vrhu pri prvem postu na strani na kateri si, imaš napisano message... (reverse sort order, če se z miško gor postaviš) klikneš to in vrstni red se obrne :)  ostane shranjeno, sem naredila test...
/upam, da se razume kaj hočem povedat :) če ne, me pa še enkrat vprašaj pa bom poskusila bolj nazorno povedat :)
 
sem pa opazila, če imaš nastavljeno tako, da je zadnje sporočilo na vrhu, da potem pod post options nimaš možnosti brisati svojega sporočila, četudi je zadnje oddano...
 
ps: nisem računalničarka, paranoid pa je edini forum, ki ga uporabljam... moji odgovori so izključno in samo plod opažanj, zato mogoče kaj tudi narobe povem... naj me kdo popravi, če širim dezinformacije... sicer delam male testke, ker sem po duši (med drugim) tudi forenzičarka, ma ....
 
:)  


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: frogstomp
Date Posted: 04.Apr.2012 at 08:49

klik v vrstici:

 Topics / Topic Starter Rating Replies Views Last Post (vsaka beseda je povezava na razvrstitev)



-------------
https://www.youtube.com/channel/UCcJiE4QChjMCnC4ryPFMqbw/" rel="nofollow - KRIVE SPOHE - risana serija
https://frogstomp.itch.io/crisix-pizza-ep" rel="nofollow - CRISIX online game


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 04.Apr.2012 at 10:05
no, pa sem ugotovila, da ne ostane shranjeno (sem včeraj šlampasto stestirala, zato sem danes še enkrat), tko, da napača Embarrassed sem sama ovrgla odgovor, ker mi nihče ni hotel povedat, da lažem :(

-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: tavta
Date Posted: 04.Apr.2012 at 13:15
To, thanks mother earth! 

Sem slep... ja škoda da ne ostane to kot setting (to tud prej ni, v eni zgodnejši verziji pa je).

.
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

klik v vrstici:

 Topics / Topic Starter Rating Replies Views Last Post (vsaka beseda je povezava na razvrstitev)


To je tud cool, ja.

THX!


Posted By: Pero
Date Posted: 04.Apr.2012 at 13:32
Pa sej je vedno zadnji post spodi... kje ste še bral od spodi na gor? :)


Posted By: vulgaris
Date Posted: 04.Apr.2012 at 16:38
evo, če vas mogoče zanima mnenje uporabnikov foruma
moram reč, da je ta novi bistveno boljši kot prej (tudi vizualno).


-------------




Posted By: SphynX
Date Posted: 04.Apr.2012 at 22:10
jap men se tut zdi zakon Beer pa še kšn nov smajli je StarClap


-------------
We don't need their laws together we destroy. If it's not in your blood you will never understand


Posted By: Katana
Date Posted: 05.Apr.2012 at 18:24
A lahko date gumbek youtube, da samo klikneš in vstaviš link? Ker men se ne da une procedure s kopiranjem pa brisanjem nevem česa delat...


Posted By: Pero
Date Posted: 05.Apr.2012 at 23:56
težko, ker pač kar je implementirano, je...


Posted By: ogade
Date Posted: 06.Apr.2012 at 08:39
Ne bom več sodeloval, dokler ne poštimajo nazaj, tko kot je blo.
Ma se ne čudim, v slo rojeni in vzgojeni v brezplodno eksperimentiranje.


Posted By: KrAyZiE
Date Posted: 06.Apr.2012 at 10:58
kje se tukej, po tanovem lahko edita/popravi komentar?

hvala


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 06.Apr.2012 at 11:09
Originally posted by mati zemlja mati zemlja wrote:

/.../edit tipka je pod post options ;-) 
 
v tem primeru info stane en iskren, topel nasmešek in ne bjre Tongue
pa lep dan želim :)
 
edit:
ma jst bi mogla biti tajnica od pero-noida po poklicu :D pa še delam zastonj, ker mi je omogočena uporaba zelene barve :PPPPP hwalaaaaa !!  :)


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: KrAyZiE
Date Posted: 06.Apr.2012 at 13:01
draga mater zemljo, seveda sem prečesal kar se je dalo, ampak meni ne piše/pokaže opcije edit, ko kliknem "Post options" pod moj komentar, mi pokaže samo "Post reply" in "Quote"


Posted By: Tyr_84
Date Posted: 06.Apr.2012 at 13:28
Prow zakon forum je Smile

-------------
http://myspace.com/tyr_84


Posted By: mati zemlja
Date Posted: 06.Apr.2012 at 13:29
hmmmm... kdaj pa probaš popravljat ? če od oddaje sporočila preteče več kot 5 minut, te možnosti ni več (popravlja se lahko samo znotraj 5 minut)... če pa preteče manj kot 5 minut, potem pa ne vem kaj naj rečem drugega kot `ma to je zato, ker nisi dovolj pridenWink  nisem dobila nasmeška :( sej vedno govorim, da je življenje krutko (in kratko)   :D 
 
edit:
to je za sotrpina krayzie-a :)


-------------
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~


Posted By: KrAyZiE
Date Posted: 06.Apr.2012 at 13:38
hvala za pojasnilo... sicer je mal brezvezna fora, upam, da se to popravi...

p.s. fora je, da updejtam temo za OEF 2012, pa je zdej mal kriza :)



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07 - https://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net